Ekspres do kawy Delonghi Magnifica to jeden z popularniejszych ciśnieniowych ekspresów typu „od ziaren do filiżanki”, który posiada wiele opcji przygotowania kawy. Cechuje go również bardzo stylowe wzornictwo, które sprawdzi się, w każdej kuchni. Dlatego, jeśli nie wyobrażasz sobie poranka bez filiżanki dobrej kawy, wybierz Delonghi Magnifica S Ecam 22.110.SB. Wcześniej zapoznaj się z naszą recenzją, która pomoże Ci podjąć decyzję.

 

Stań się baristą we własnym domu

Ekspres do kawy Delonghi Magnifica S to idealne rozwiązanie dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z profesjonalnym przyrządzaniem kawy. Ten ekspres przypominający swoim stylem ekspresy z klasycznych kawiarni ma bardzo intuicyjny panel sterowania, chociaż na początku może Ci się wydawać skomplikowany, to po paru uruchomieniach będziesz serwować jedną najlepszych kaw w okolicy z zamkniętymi oczami. Jego najważniejsze cechy, a zarazem zalety to:

  • możliwość ustawienia temperatury, ilości oraz intensywności kawy,
  • możliwość zaparzenia dwóch filiżanek kawy jednocześnie,
  • młynek z różnymi ustawieniami grubości mielenia kawy,
  • możliwość napełniania wcześniej zmieloną kawą,
  • ręczny system spieniania mleka,
  • łatwość czyszczenia, dzięki kilku programom konserwacji i odkamieniania oraz wyjmowanemu zaparzaczowi,
  • zbiornik na wodę o pojemności 1,8 l.

 

Pyszna kawa z futurystycznie wyglądającego ekspresu

Ekspres do kawy Delonghi Magnifica, którego cena nie jest wygórowana, potrafi zrobić wyśmienite i zrównoważone espresso z pianką. Pozwoli Ci on również przyrządzić cappuccino, macchiato lub zniewalające latte. I to wszystko w jednym ekspresie do kawy od Delonghi.

 

Jakość materiałów wykorzystanych do jego produkcji jest bardzo wysoka, a jego wykonanie bardzo precyzyjne. Dzięki temu ekspres do kawy Delonghi Magnifica zbiera wiele dobrych recenzji wśród swoich użytkowników i często jest przez nich polecany innym kawoszom. Ekspres możesz kupić w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym lub szarym. Dlatego idealnie dopasujesz go do designu Twojej kuchni. Ma przezroczystą pokrywkę pojemnika na ziarna, co może ułatwić Ci sprawdzenie, kiedy trzeba ją uzupełnić.

 

Ekspres łatwy do utrzymania w czystości

Jego niezawodność również jest chwalona przez użytkowników. Możesz go używać nawet przez kilka lat i w tym czasie nie powinny wystąpić żadne problemy techniczne. Wszystko to za sprawą automatycznych programów do płukania i odkamieniania ekspresu.

Samoczynnie się czyści za każdym razem, kiedy go włączysz lub wyłączysz. Nie zapomnisz też o odkamienianiu swojego Delonhgi Magnifica S, ponieważ ekspres sam przypomni Ci, kiedy należy uruchomić taki program. Dodatkowo ekspres do kawy Delonghi Magnifica S Ecam 22.110.SB pozwala Ci na programowanie ustawienia twardości wody oraz posiada specjalny filtr do usuwania niechcianych resztek z kawy.

 

Ekspres do kawy Delonghi Magnifica to doskonałe rozwiązanie dla każdego domu, w rozsądnej cenie, które pozwoli Ci na oczarowanie przyjaciół i rodziny nie tylko pysznym domowym ciastem, lecz także wyśmienicie przygotowaną kawą, idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb Twoich gości.