Mieszkam w dużym domu, w którym często trzeba sprzątać, więc dobry odkurzacz to dla mnie podstawa. Od dłuższego czasu szukałam sprzętu, który spełni moje wymagania. Przeszukałam cały Internet i przejrzałam wiele ofert, ale mój wybór padł na odkurzacz Bosch Serie 8 Prosilence BGS7SIL64. Jestem z niego pełni zadowolona i nie zamieniłabym go na żaden inny sprzęt.

Budowa i wygląd odkurzacza

Odkurzacz jest dość duży, ale jest przy tym bardzo zwrotny i łatwo się nim steruje. Jest wyposażony w małe kółka, które obracają się we wszystkie strony, więc łatwo nim kierować, nawet w niewielkich pomieszczeniach. Został on też wyposażony w duży pojemnik na śmieci. Odkurzacz jest czarno-srebrny i prezentuje się bardzo nowocześnie. Nie ma żadnych niepotrzebnych udziwnień czy zdobień, wygląda dość minimalistycznie.

Jakie funkcje ma odkurzacz?

Bosch Serie 8 Prosilence BGS7SIL64 może się pochwalić naprawdę ciekawymi i przydatnymi funkcjami. Odkurzacz działa bardzo cicho dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów izolacyjnych i specjalnych akcesoriów. Zużywa dużo mniej energii niż przeciętny sprzęt. Został on wyposażony w specjalną ssawkę, która idealnie dopasowuje się do podłogi i bezproblemowo zbiera kurz z każdego rodzaju podłoża. System kontroli informuje nas także o konieczności czyszczenia filtra. Odkurzacz jest także w pełni bezpieczny dla podłogi i nie zarysowuje jej. Bosch Serie 8 Prosilence BGS7SIL64 test w moim domu zdał śpiewająco i w bardzo prosty sposób uporałam się z odkurzaniem całego domu.

Zalety urządzenia

Wymienienie wszystkich plusów odkurzacza zajęłoby bardzo dużo czasu, ale postaram się wymienić jego najważniejsze zalety. Przede wszystkim, jest on bardzo prosty w obsłudze i z łatwością można nim manewrować, nawet w wąskich pokojach. Działa bardzo cicho, więc można go używać o dowolnej porze i będziemy mieć pewność, że nie przeszkadzamy innym domownikom czy też sąsiadom. Ma duży pojemnik na śmieci i bez problemu mieści dużo kurzu. Kabel jest również odpowiedniej długości i starcza go nawet podczas odkurzania bardzo dużych pomieszczeń. Sprzęt ma bardzo dużą siłę ssania i bez problemu wyczyści każdy rodzaj podłogi. Bardzo podoba mi się także fakt, że w zestawie otrzymujemy różne rodzaje szczotek i nie trzeba ich dokupować osobno. W swojej recenzji Bosch Serie 8 Prosilence BGS7SIL64 muszę też wspomnieć o jego solidnym wykonaniu i świetnej jakości, dzięki czemu wiem, że będzie mi towarzyszył przez długi czas.

Dlaczego wybrałam ten odkurzacz?

Istnieje kilka powodów, dla których zdecydowałam się na ten, a nie inny sprzęt. Zależało mi głównie na tym, aby odkurzacz był solidny i dobrej jakości. Chciałam, aby można nim było łatwo sterować i żeby dawał sobie radę również w małych pomieszczeniach. Opinie dotyczące Bosch Serie 8 Prosilence BGS7SIL64 utwierdziły mnie w przekonaniu, że jest to dobry sprzęt, który sprosta moim oczekiwaniom. Opinii było naprawdę dużo i w większości były one zdecydowanie pozytywne. Był on dostępny w wielu sklepach, co również było dla mnie dużym plusem.