Od pewnego czasu szukałam odkurzacza, który będzie solidny, dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie. W sklepach widziałam dużo odkurzaczy, które spełniały moje wymagania i trudno było się zdecydować na konkretny model, więc postanowiłam przeszukać Internet, poczytać różne recenzje i fora, aby zobaczyć, który z odkurzaczy cieszy się dobrą opinią. Moją uwagę zwrócił Electrolux Ultra Silencer EUSC62-DB i po dokładnym zapoznaniu się z ofertą postanowiłam go zakupić. Muszę przyznać, że była to bardzo dobra decyzja, z której jestem w pełni zadowolona. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do mojej recenzji odkurzacza Electrolux Ultra Silencer EUSC62-DB.

Budowa i wygląd

Jest to mały, kompaktowy odkurzacz, który odznacza się minimalistycznym, przyjemnym wyglądem. Ma bardzo ładny, ciemnoniebieski kolor, co dla większości osób pewnie ma nieduże znaczenie, ale ja uważam, że jest to całkiem spory plus. Jest wyposażony w dwa uchwyty, które zapewniają komfortowe przenoszenie. Dzięki dużym kołom porusza się bardzo sprawnie i są one miękkie, więc nie pozostawiają rys na podłodze.

Funkcje odkurzacza

Odkurzacz wygląda niepozornie, ale kryje w sobie dużą moc. Jest bardzo cichy, dzięki czemu możemy odkurzać w dowolnym momencie i nie musimy się martwić o spokój pozostałych domowników czy sąsiadów. Specjalnie zaprojektowane szczotki są przystosowane do różnego rodzaju podłóg i umożliwiają dokładne wyczyszczenie każdej powierzchni, w tym wąskich szczelin. Odkurzacz Electrolux Ultra Silencer EUSC62-DB charakteryzuje się również świetną zwrotnością, dlatego bardzo łatwo się nim manewruje, nawet w niewielkich pomieszczeniach. Ma on również bardzo duży zasięg, więc w trakcie odkurzania nie trzeba zmieniać gniazdka.

Zalety urządzenia

Już mój pierwszy test Electrolux Ultrasilencer EUSC62-DB utwierdził mnie w przekonaniu, że jest to sprzęt, który odznacza się licznymi zaletami. Przede wszystkim jest on mały i nie zajmuje dużo miejsca, co dla mnie jest dużym plusem, bo moje mieszkanie jest raczej niewielkie. Jego ssawki działają znakomicie i radzą sobie świetnie z każdym rodzajem powierzchni, a przy tym odkurzacz jest bardzo cichy, więc mam pewność, że nikomu nie przeszkadzam. Dużą zaletą jest także spory zasięg, dzięki czemu nie trzeba go co chwilę przenosić czy podłączać do innego kontaktu. Ma bardzo dużą moc i podoba mi się, że w zestawie mamy różne rodzaje szczotek, więc nie musimy nic osobno dokupować. Dużym plusem jest dla mnie także jego wygląd. Prezentuje się bardzo elegancko i atrakcyjnie. Ma także bardzo pojemny worek.

Dlaczego akurat ten odkurzacz?

Wybrałam ten odkurzacz, a nie inny z kilku różnych powodów. Przede wszystkim mam duże zaufanie do marki Electrolux. W przeszłości używałam wielu urządzeń od tej firmy i zawsze byłam zadowolona, więc cieszę się, że i tym razem dobrze trafiłam. Odkurzacz był również w dobrej cenie i jest dostępny w wielu różnych sklepach, zarówno online i stacjonarnie. Przekonała mnie także masa pozytywnych opinii o Electrolux Ultra Silencer EUSC62-DB, które można znaleźć na różnych stronach i forach.