Panasonic DP-UB820 to wysokiej jakości odtwarzacz o większych wymiarach, które nadają mu bardziej wyrazisty wygląd. Do zestawu dołączony jest pilot z przyciskami o wielkości wystarczająco dużej, aby zapewnić wygodną i bezproblemową obsługę. Design urządzenia jest minimalistyczny, dzięki czemu wpasuje się ono do każdego zestawu kina domowego. Na głównym panelu odtwarzacza znajdują się dwa przyciski – jeden do jego zasilania, a drugi do otwierania i zamykania szuflady na płytę. Dzięki wejściom USB możliwe jest także odtwarzanie treści z przenośnego dysku twardego.

Odtwarzacz ten spełnia wszystkie wymagania, których można się spodziewać po jego cenie – i jeszcze więcej. W Panasonic DP-UB820 dostępna jest sieć Ethernet do przewodowego połączenia z Internetem, a dwa wyjścia HDMI zapewniają elastyczność użytkownikom, którzy chcą podzielić obraz oraz dźwięk na przetwarzanie za pomocą wyświetlacza i wzmacniacza.

Test Panasonic DP-UB820 – obraz i dźwięk

Odtwarzacz DP-UB820 funkcjonuje sprawnie także jeśli chodzi o formaty HDR – dostępna jest obsługa HDR10 i Dolby Vision, a także HDR10+. Jeśli Twój telewizor obsługuje te formaty, Panasonic bez problemu zaprezentuje ich wyjątkową jakość, czego nie można powiedzieć o wielu produktach dostępnych na rynku w podobnej cenie. Przyjazny dla niemalże każdej kieszeni, gwarantuje wyjątkową jakość odtwarzanych multimediów.

Sprzęt ten jest napędzany przez tak zwany inteligentny mechanizm przetwarzania obrazu HCX (Hollywood Cinema Experience) drugiej generacji firmy Panasonic. Oznacza to, że obraz na ekranie zostaje dostosowany tak, aby wydobyć jak najwięcej szczegółów, niezależnie od jego jasności oraz tonów. Dzięki technologii przetwarzania chromatycznego treści 4K są niezwykle przyjemne dla oka, a funkcje sieciowe umożliwiają korzystanie z ich różnych rodzajów.

Urządzenie uzupełnia swój ekscytujący obraz dopasowanym dźwiękiem. Panasonic DP-UB820 zapewnia potężną wydajność dźwiękową, która sprawdza się w przypadku filmów akcji pełnych eksplozji, ale także cichszych scen dialogowych, które wymagają większej precyzji odtwarzania. Poza standardowymi formatami dźwięku – WAV / FLAC/ MP3 / AAC / WMA / AIFF – możliwe jest także wydajne odtwarzanie plików muzycznych DSD (5,6 MHz / 2,8 MHz / 11,2 MHz) i ALAC. Odtwarzacz wystarczy podłączyć do Twojego domowego systemu audio.

Kino domowe – Panasonic DP-UB820 recenzja

Jeżeli jesteś miłośnikiem kina domowego w wysokiej jakości, potrzebujesz odtwarzacza, który będzie mógł sprawnie działać na wielu frontach. Dotyczące Panasonic DP-UB820 opinie są pochlebne, a użytkownicy doceniają ten sprzęt ze względu na jego wielofunkcyjność. Obsługując wszystkie główne formaty HDR, odtwarzacz ten zapewnia imponujący obraz, doskonałą kolorystykę oraz studyjną jakość dźwięku. W tej cenie to zdecydowanie świetny zakup, który oferuje zupełnie nowe wrażenia – nie tylko wizualne.