Szukasz szczegółowej recenzji robota kuchennego Silvercrest? Dobrze trafiłeś! Wielofunkcyjny robot kuchenny Silvercrest to urządzenie łączące w sobie funkcje wielu innych urządzeń, używanych w kuchni na co dzień. Zajmuje on niewiele miejsca. Trudno uwierzyć, że tak niewielkie urządzenie może mieć tak szerokie spektrum działania. Monsieur Cuisine Connect miesza, szatkuje, gotuje, wyrabia ciasta, kruszy lód, mieli ziarna, świetnie sprawdza się również jako blender. Łatwiej byłoby wymienić, czego ten robot nie potrafi! Większość jego zalet umieściliśmy w poniższej recenzji robota kuchennego Silvercrest.

Wielofunkcyjny robot kuchenny Silvercrest – charakterystyka produktu

Wielofunkcyjny robot kuchenny Silvercrest, świetnie prezentuje się na kuchennym blacie. Wygląda nieco futurystycznie. Dla większości osób, które zaczynają swoją przygodę z Monsieur Cuisine Connect, może on sprawiać wrażenie urządzenia z przyszłości również pod względem technologii. W oczy rzuca się dotykowy ekran, na którym wyświetlają się przepisy oraz ustawienia potrzebne podczas pracy tj. prędkość obrotów, kierunek obrotów, czas gotowania, czy też temperatura gotowania. Nóżki z przyssawkami zapewniają stabilność urządzenia, nawet gdy pracuje ono na najwyższych obrotach. Pojemnik do miksowania o wielkości 4,5 l umożliwia gotowanie potrawy np. zupy do 3 litrów. W tym samym czasie można wykorzystać pojemną nasadkę do gotowania na parze i ugotować w niej drugie danie dla czteroosobowej rodziny. Robot ma również zamontowaną wagę.

Wielofunkcyjny robot kuchenny Silvercrest z funkcją Wi-Fi 

Wielofunkcyjny robot kuchenny Silvercrest z funkcją Wi-Fi umożliwia dostęp do licznych przepisów kulinarnych na platformie internetowej. Przepisy te można pobrać i zainstalować na urządzeniu. Podzielone są one na kategorie tj. rodzaj posiłku – śniadanie, drugie danie, zupa, przystawka, czy ze względu na region, z którego dana potrawa pochodzi np. kuchnia włoska, afrykańska, czy niemiecka. Dzięki zainstalowanym na urządzeniu przepisom oraz dostępowi do platformy internetowej gotowanie z Monsieur Cuisine jest niezwykle proste. Wystarczy wykonywać wskazówki wyświetlające się na ekranie.

Wielofunkcyjny robot kuchenny Silvercrest – opinie zadowolonych użytkowników

Opinie zadowolonych użytkowników potwierdzają łatwość obsługi wielofunkcyjnego robota kuchennego Silvercrest. Wielu z nich zwraca uwagę na przystępną cenę, która umożliwia zakup robota średniozamożnym rodzinom. W urządzeniu możliwe jest podgrzewanie oraz gotowanie w niskich temperaturach. Użytkownicy bardzo chwalą sobie możliwość ustawienia temperatury w przedziale 37- 130 stopni. Dzięki możliwości gotowania na parze Monsieur Cusine jest również używany przez wiele osób do zagotowywania przetworów w słoikach.

Opinie użytkowników wielofunkcyjnego robota kuchennego Silvercrest o mocy 1000 W potwierdzają, że duża moc urządzenia umożliwia szybkie uzyskanie wysokiej temperatury. Dodatkowo 800 W podczas miksowania, pozwala na błyskawiczną zmianę obrotów z najniższego do najwyższego stopnia. Wysokie obroty są konieczne np. podczas robienia sosów, koktajli i co najważniejsze podczas mielenia ziaren lub kruszenia lodu. Moc urządzenia sprawia, że robot wyśmienicie radzi sobie z mieleniem oraz kruszeniem.

Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad zakupem takiego rodzaju urządzenia, mamy nadzieję, że recenzja wielofunkcyjnego robota kuchennego Silvercrest ułatwi podjęcie decyzji!