COTO BABY – fotelik

Wybór fotelika samochodowego to nie lada wyzwanie, jednak z firmą COTO BABY cały proces nabiera zupełnie nowej jakości. Wyprodukowany przez markę fotelik jest synonimem wszechstronności, precyzji oraz komfortu, co ma ogromne znaczenie podczas bliższych i dalszych podróży z maluszkiem. Produkt o nazwie Salsa zapewnia pewność oraz bezpieczeństwo w trakcie jazdy, a duże poduszki boczne doskonale chronią w przypadku kolizji bocznej.

Fotelik samochodowy COTO BABY to najlepszej klasy rozwiązanie, które będzie skutecznie służyło, aż do momentu uzyskania maksymalnej wagi przez dziecko, wynoszącej w przypadku recenzowanego przeze mnie modelu aż 36 kilogramów.

Salsa to nie tylko praktyczna i wytrzymała opcja, ale również modny oraz nowoczesny design, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających rodziców, a nawet dzieci.

Fotelik samochodowy COTO BABY – co warto wiedzieć?

Fotelik Salsa od marki COTO BABY w celu zapewniania maksymalnego bezpieczeństwa dziecka został wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, a także wygodny zagłówek chroniący głowę przed uderzeniami. Co więcej, dzięki czterem poziomom regulacji siedziska i jego dużej powierzchni, maluch może cieszyć się optymalnymi warunkami podczas podróży.

Produkt został wykonany z wysokiej jakości komponentów, co przekłada się na jego odporność na uszkodzenia oraz trwałość, w wyniku czego posłuży swoim użytkownikom przez długi czas, nie tylko przy pierwszym potomstwie. Salsa przeznaczony jest dla aż trzech grup wagowych, a mianowicie w przedziale od 9 do 18 kg, od 15 do 25 kg, jak i od 22 do 36 kg.

COTO BABY – fotelik na miarę indywidualnych oczekiwań

Fotelik samochodowy COTO BABY zapewnia doskonałą ochronę podczas jazdy samochodem, a jego montaż i użytkowanie są nie tylko proste, ale również wygodne. Inwestycja w oferowany w sklepie internetowym BOBASKOWO produkt jest gwarancją bezpieczeństwa oraz komfortowej podróży w przyjemnych warunkach. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, fotelik stanowi znakomite podparcie dla ciała dziecka, nie przyczyniając się do problemów z postawą.

Marka COTO BABY stawia na nowoczesne, estetyczne i trwałe rozwiązania, produkująca wyjątkowe artykuły z myślą o najmłodszych użytkownikach. Ich fotelik samochodowy Salsa został wykonany z dbałością o najdrobniejsze detale, a dzięki zastosowaniu solidnego materiału, utrzymanie czystości i higieny akcesorium, jest niezwykle łatwe, a także nie wymaga podejmowania żadnych skomplikowanych czynności.

Fotelik samochodowy został starannie przetestowany przez specjalistów, a jego bezpieczna konstrukcja, wysoka estetyka oraz atrakcyjna cena z pewnością zachęcają do zakupu. Dodatkowym atutem są możliwość 3-poziomowej regulacji zagłówka, wkładki redukcyjne dla najmłodszych dzieci oraz certyfikat ECE R44/04, czyli Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa, oznaczający zgodność artykułu z aktualnymi wymaganiami technicznymi obowiązującymi na terenie Europy.