Wraz z coraz bardziej dającym się we znaki ociepleniem klimatu, każdy z nas w upalne letnie dni szuka ochłodzenia. W przeszłości z klimatyzatorami i wentylatorami mieliśmy do czynienia jedynie na zagranicznych wycieczkach do ciepłych krajów. Obecnie warunki pogodowe panujące w naszym kraju z roku na rok coraz bardziej przypominają klimat śródziemnomorski. To z kolei powoduje, że w pierwszym dniu upałów rzesze Polaków udają się do sklepów celem zakupu wentylatora. Czy jednak, mając świadomość, ze zakupu wentylatora nie robi się każdego roku, nie lepszym pomysłem byłoby wyposażenie swojego domu lub biura w bardziej kompleksowe urządzenie? Do takich z pewnością należy Sencor SFN 9011SL, który nie tylko spełnia funkcje wentylatora, ale też nawilżacza i schładzacza powietrza. W jaki sposób działa urządzenie Sencor SFN 9011SL i z jakimi plusami wiąże się posiadanie go u siebie?

Wentylator Sencor SFN 9011SL – zastosowanie

Wentylator marki Sencor to wyjątkowo ciche urządzenie (zaledwie 66 dB) o dużej mocy 110 W, które pozwala nam na poczucie chwilowej ulgi podczas letniego ukropu. W standardowym trybie urządzenie spełnia funkcję zwykłego wentylatora. To jednak nie wszystko, co ma do zaproponowania. Istnieje możliwość przełączenia go w tryb nawilżacza powietrza, który sprawi, że w naszym domu powietrze będzie miało odpowiedni stopień wilgotności. Dzięki funkcji nawilżacza wentylator jest urządzeniem o zastosowaniu całorocznym. Dlaczego całorocznym? Właśnie zimą, czyli w okresie grzewczym możemy narzekać na najbardziej suche powietrze. Ono z kolei powoduje problemy z zatokami, wysuszanie skóry oraz włosów. Zbyt suche powietrze może być wyjątkowo niebezpieczne dla niemowlaków i małych dzieci. Dzięki wykorzystaniu funkcji nawilżacza, powietrze w domu już zawsze będzie na optymalnym poziomie. Co więcej, urządzenie Sencor SFN 9011SL jest też wyposażone w nowoczesną funkcję schładzacza powietrza, dzięki czemu podczas upału nie ograniczamy się jedynie do wypuszczanie zimnego podmuchu, ale faktycznego obniżenia temperatury panującej w pomieszczeniu.

Wentylator Sencor SFN 9011SL – sposób użycia

Wentylator Sencor SFN 9011SL pozwala na ustawienie jednej z 3 prędkości, dzięki czemu praca urządzenia będzie ściśle dostosowana do naszych obecnych potrzeb. Co więcej, posiada aż 3 tryby pracy. To wyjątkowe urządzenie o wymiarach 408x282x889 cm prezentuje się bardzo estetycznie i z pewnością wpasuje się do aranżacji każdego wnętrza.

Wentylator Sencor SFN 9011SL – zalety

Wentylator Sencor SFN 9011SL to urządzenie, które dzięki swojej wszechstronności może być wykorzystywane w naszym domu przez okrągły rok. Latem funkcja schładzacza powietrza sprawi, że upalne dni staną się znośne. Z kolei zimą suche powietrze zostanie skutecznie nawilżone. Wszystko to zasługa jednego urządzenia, które znacznie polepszy komfort naszego życia.