Wielofunkcyjne urządzenie do gotowania Multicooker Delimano 18 w 1 1000121280

Roboty kuchenne, nazywane multicookerami są niezwykle popularnymi, wielofunkcyjnymi urządzeniami, pomocnymi w przyrządzaniu pysznych i łatwych dań i posiłków. Obecnie na rynku znajduje się wiele takich robotów kuchennych, jednak nie wszystkie spełniają różnorodne wymagania użytkowników. Jednym z lepszych, naprawdę godnych polecenia multicookerów jest Delimano 18 w 1 1000121280.

Delimano 18 w 1 – recenzja urządzenia

Multicooker Delimano 18 w 1 1000121280 to wielofunkcyjny robot kuchenny o mocy 700 w. Posiada on 17 programów automatycznych oraz 1 spersonalizowany. Jego pojemność to 4l. Posiada on wbudowany wyświetlacz LED, który obsługiwany jest dotykowo. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej, która w połączeniu z czarną pokrywką zapewnia nowoczesny wygląd, idealnie pasujący do każdej kuchni. W jego skład wchodzi wyjmowane naczynie wewnętrzne z powłoką ceramiczną.

Zalety Multicookera Delimano 18 w 1 1000121280

Bardzo istotną zaletą tego robota kuchennego jest to, że jest to kompaktowe urządzenie, które możemy zabierać ze sobą i używać w każdym miejscu, gdzie mamy dostęp do gniazdka elektrycznego. Idealnie sprawdzi się do przyczep kempingowych. domków wakacyjnych lub wyjazdów na obozy. Posiada funkcję podgrzewania i utrzymania ciepła, dzięki temu nasze potrawy zachowają odpowiednią temperaturę. Każdy z nas wie, jak ważna jest temperatura podawanych dań, nie mogą one być ani za zimne, ani za ciepłe, muszą po prostu być idealne, a dzięki Delimano 18 w 1, takie właśnie będą. Kolejną bardzo przydatną zaletą tego robota kuchennego, jest funkcja opóźnionego włączenia, która powoduje automatyczne przygotowanie posiłku w wybranym przez nas czasie, dzięki temu po długim dniu w pracy, w domu będzie na Ciebie czekał pyszny i ciepły posiłek. Każdy rodzic doceni tego robota kuchennego za automatyczną blokadę przed dziećmi. Posiada on miarkę wytłoczoną na naczyniu dla lepszej kontroli pojemności. Osoby, którym nie raz zdarzyło się przypalić posiłek, będą bardzo wdzięczne za ochronę przed przegrzaniem.

Funkcje Multicookera Delimano 18 w 1 1000121280

Najbardziej popularną i podstawową funkcją tego robota kuchennego jest oczywiście gotowanie, dzięki czemu, ugotowanie idealnej kaszy, ryżu czy makaronu będzie niezwykle proste. Przyrządzenie ulubionej, sycącej i aromatycznej zupy zajmie Ci zaledwie parę minut, przy zastosowaniu tego urządzenia.

Gotowanie na parze – funkcję tą docenią szczególnie osoby dbające o zdrowie i swoją kondycję. Dzięki niemu potrawy zachowają swoją świeżość, aromat, soczystość oraz bardzo cenne składniki odżywcze.

Pieczenie – upieczenie pysznego ciasta, nie jest takie proste, jakby się to mogło wydawać. Idealnie dobrane i wymierzone składniki, sposób wyrabiania, czas pieczenia są niezwykle istotne w przygotowaniu pysznego smakołyku. Za pomocą tego urządzenia, przygotujesz również pyszne ciasteczka, bułki, pizzę, a nawet chrupiący chleb. Przygotujemy w nim również inne słodkie produkty, takie jak -desery na mleku, konfitury lub jogurty.

Duszenie oraz smażenie – każdy z nas zgodzi się, że domowe frytki są o niebo lepsze niż te mrożone, kupowane w supermarketach. Przygotujemy w nim również idealne, soczyste mięso oraz smaczne i zdrowe ryby.

Opinie i recenzje Multicookera Delimano 18 w 1

Robot ten posiada bardzo dobre opinie, w których zadowoleni klienci w większości przyznają 5/5 gwiazdek. Zdecydowana większość posiadaczy tego multicookera jest bardzo zadowolona z jego funkcjonowania oraz spełnia on ich wymagania.