Google Home Mini Chalk to głośnik mobilny, który jest przenośny. Posiada zasilanie akumulatorowe, sieć bezprzewodową Bluetooth oraz Wi-Fi, a także złącze Micro USB. Urządzenie wyposażone jest w zestaw głośnomówiący. Google Home Mini Chalk waży zaledwie 173 g, więc jest naprawdę niewielki i lekki, w sam raz do kieszeni, plecaka czy torebki. Głośnik to Twój osobisty asystent, który zawsze odpowie na każde Twoje pytanie. Polecenie „Ok Google” sprawia, że urządzenie jest automatycznie gotowe do wysłuchania komendy. Produkt współpracuje z serwisami, takimi jak Google Play Music, Spotify, YouTube Music. Głośnik potrafi również łączyć się z innymi urządzeniami: Chromecast, Nest i Philips Hue. To niesamowite, funkcjonalne i inteligentne narzędzie, które możesz zabierać wszędzie ze sobą i korzystać z najprostszych oraz najbardziej przydatnych funkcji. Producentem głośnika jest Google, dlatego dzięki temu łatwo i szybko możesz używać asystenta Google.

 

Recenzja Google Home Mini Chalk

Inteligentny szary głośnik Google Home Mini Chalk posiada okrągłą konstrukcję, która pozwala na emitowanie dźwięku w 360 stopniach, co oznacza, że z każdej jego strony usłyszysz swoją ulubioną muzykę. Nie ma zatem znaczenia, gdzie i jak go ustawisz. Urządzenie ma prosty wygląd, dlatego też nie znajdziesz na nim żadnych przycisków ani krawędzi. Jego delikatny i minimalistyczny design sprawia, że wpasuje się do każdego otoczenia i będzie pasować do wystroju. Asystent Google zawsze znajdzie odpowiedź na Twoje pytania, możesz spytać go o pogodę, wyniki sportowe, a także za jego pomocą włączyć film lub serial na platformie Netflix. Z głośnikiem Google Home Mini Chalk nauczysz się również języków, a to dlatego, że możesz urządzenie spytać o to, jak w wybranym języku pisze się i mówi dane słowo. Za pomocą jednej, prostej komendy możesz słuchać muzyki z różnych źródeł, ponieważ urządzenie wyszuka ją dla Ciebie. Dzięki temu, że głośnik współpracuje z innymi inteligentnymi sprzętami, możesz kontrolować temperaturę lub zgasić światło w swoim mieszkaniu. Wystarczy jedno polecenie, aby na Twoim telewizorze zaczął się wyświetlać wybrany film.

 

Opinie Google Home Mini Chalk

Użytkownikom najbardziej podoba się, że urządzenie jest funkcjonalne i stanowi ciekawy, przydatny gadżet. Dodatkowo zachwalanymi jego cechami są także jakość dźwięku, integracja z usługami Google, dotykowa obsługa oraz idealne rozumienie komend przez urządzenie. Konsumenci są bardzo zadowoleni z tego zakupu i uważają, że sprzęt spełnia swoją funkcję. Jego świetne wykonanie i działanie zachęca innych do posiadania tego modelu. Głośnik umożliwia słuchanie muzyki w każdym miejscu, w kuchni, w pokoju, a nawet na zewnątrz. Dzięki współpracy produktu z innymi językami można poprawić swoje słownictwo, co według konsumentów jest dodatkowym i sporym plusem. Każdy, kto zdecydował się na kupno i testowanie Google Home Mini Chalk jest zadowolony z jego działania, a także pod wrażeniem możliwości takiego małego głośnika. Warto zatem zainwestować w ten sprzęt i cieszyć się z jego użytkowania.