Jeśli szukasz nowoczesnego urządzenia pozwalającego na utrzymanie optymalnego porządku w Twoim domu lub mieszkaniu to urządzenie Roborock Vacuum Cleaner 2 spełni Twoje oczekiwania związane z trwałością, jakością oraz skuteczną pracą. Ten inteligentny robot marki Xiaomi nie tylko skutecznie sprząta, wyręczając użytkownika, ale poza tym posiada zestaw specjalnych czujników, dzięki którym możliwe jest określenie odległości od różnych przedmiotów i przeszkód czy też ścian. W naszej recenzji Roborocka Vacuum Cleaner S50 znajdziesz szereg korzyści, które przyniesie Ci zakup urządzenia. Robot automatycznie określa powierzchnię do wysprzątania, moc swojej pracy, pozycję oraz wiele innych opcji. Dzięki innowacyjnym, inteligentnym rozwiązaniom urządzenie Xiaomi S50 Roborock oferuje skuteczne i dokładne sprzątanie w krótkim czasie.

Dokładne odkurzanie i sprzątanie na mokro

Opinie na temat odkurzacza MI Vacuum Cleaner 2 są bardzo pozytywne ze względu na wiele atutów tego urządzenia. Jednym z nich jest funkcja standardowego odkurzania oraz mycia podłogi na mokro. Odkurzacz posiada w swojej dolnej części specjalny zbiornik wody, który podczas sprzątania nawilża mikrofibrę myjącą powierzchnię podłogi. Jeden zbiornik wystarczy na 45-60 minut mycia pomieszczenia na mokro. Dodatkowo robot Xiaomi MI Vacuum Cleaner 2 Roborock S50 posiada wysokiej jakości filtr, który oczyszcza wodę z różnych zanieczyszczeń oraz kontroluje jej przepływ i stopień nawilżania mikrofibry. Po zakończeniu pracy filtr automatycznie odcina dopływ wody. Można go czyścić, a wymianę zaleca się nie rzadziej niż raz w roku.

Urządzenie Roborock Vacuum Cleaner 2 i jego atuty

Zaletą urządzenia jest kompaktowa konstrukcja. Sprzęt nie jest wysoki i bez problemu dociera do różnych trudnodostępnych miejsc i zakamarków. W ten sposób odkurza i myje podłogę pod różnymi meblami itp. Istotną zaletą robota Xiaomi MI Vacuum Cleaner 2 Roborock S50 jest system skanowania laserowego. Robot wyposażony jest w laser LDS znajdujący się w obrotowej „głowie” odkurzacza obracającej się o 360 stopni. Skaner umożliwia określenie odległości od ścian i innych przedmiotów. Na podstawie uzyskanych informacji, robot generuje w czasie rzeczywistym mapę pomieszczenia i planuje najbardziej optymalną trasę swojej pracy. Dodatkowo sprzętem można sterować przy pomocy smartfona. Rozwiązanie to umożliwia między innymi samodzielne ustalanie stref sprzątania. Jeśli mowa o atutach urządzenia Xiaomi S50 Roborock to sprzęt ten jest wyposażony w nowoczesny, wydajny silnik NIDEC generujący ciśnienie 2000 Pa. Sprzęt jest w stanie pokonywać przeszkody o wysokości do 2 centymetrów. Urządzenie może działać bez problemów przez około 2,5 godziny dzięki akumulatorowi o pojemności 5200 mAh.

Wysokiej jakości urządzenie na każdą kieszeń

Warto dodać, że cena Roborock S50 nie jest wygórowana. Wydając stosunkowo niewielkie pieniądze, otrzymasz inteligentnego robota, który wyręczy cię z mozolnego i często czasochłonnego odkurzania. Co więcej, dzięki pracy tego sprzętu utrzymasz odpowiednią czystość dywanów, wykładzin oraz twardych podłóg, które są czyszczone na mokro. Roborock Vacuum Cleaner S50 zbiera zasłużone, pozytywne recenzje i ma coraz więcej miłośników.