Lodówko-zamrażarka firmy Whirlpool to jeden z największych modeli chłodziarek pod zabudowę kuchenną. Według wielu opinii lodówkę Whirlpool ART 9811/A++ SF wyróżnia staranne wykonanie oraz wysoka funkcjonalność. Zewnętrzną powłokę wykończono w kwasoodpornej stali, która gwarantuje jej wytrzymałość, a jej wnętrze jest wyjątkowo pojemne w zestawieniu z urządzeniami innych producentów. Na uwagę zasługuje także duża komora zamrażarki oraz praktyczny mechanizm drzwiczek, które umożliwiają wysuwanie do pełna wszystkich półek w lodówce.

Lodówka Whirlpool ART 9811/A++ SF – recenzja

We wnętrzu chłodziarki znajdziesz szklane półki z regulacją wysokości, które są łatwe w utrzymaniu w czystości. Lodówkę wyposażono w dodatkowy stelaż na butelki, a jej drzwiczki posiadają cztery balkoniki na produkty o różnej wysokości. Wygodnym rozwiązaniem jest osobny pojemnik na warzywa i owoce z przesuwanym separatorem, co pozwala dłużej cieszyć się ich świeżością. Możesz go także z powodzeniem użyć do przechowywania delikatnych owoców. Front zamrażarki jest w całości przezroczysty, co znacznie przyspiesza wyjmowanie z niej produktów. Znajdziesz w niej aż trzy szuflady, co ułatwi Ci segregację różnego rodzaju mrożonek.

Zadbaj o świeżość swojej żywności dzięki chodzeniu Whirlpool ART 9811/A++ SF

W lodówce Whirlpool ART 9811/A++ SF znajdziesz technologie, które pozwolą Ci zachować na długo świeżość zakupionych produktów spożywczych. Są to:

  • technologia Fresh Control: inteligentny system Whirlpool ART 9811/A++ gwarantuje przedłużoną świeżość Twoich artykułów spożywczych. Jest to możliwe dzięki stałej kontroli wahań temperatury oraz poziomu wilgotności. System nazywany szóstym zmysłem lodówki ogranicza ryzyko zepsucia się żywności, dbając o optymalne warunki dla przechowywania każdego z produktów.
  • system Less Frost: dzięki tej funkcji masz pewność, że w ani w komorze chłodziarki ani zamrażarki nie będzie zalegać warstwa szronu. Rozmrażanie produktów jest także o wiele szybsze i łatwiejsze, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas spędzony w kuchni. Funkcja Less Frost zwiększa również wydajność chłodzenia, przekładając się w ten sposób na dłuższą żywotność Whirlpool ART 9811/A++. Lodówkę możesz także rozmrażać rzadziej niż inne modele producentów. Podczas otwierania i zamykania pokrywy zamrażarki nie wytwarza się także podciśnienie, dlatego unikniesz problemu przymarzania wieka skrzynki do obudowy.
  • funkcja szybkiego chłodzenia: jeśli potrzebujesz schodzić komorę lodówki przed zakupami, nic prostszego. Użyj dodatkowej opcji w menu, aby przyspieszyć proces chłodzenia dla bardziej wymagającej żywności.

Postaw na niezawodność z lodówką Whirlpool ART 9811/A++ SF

Podsumowując, prezentowany model wyróżnia wykonanie na najwyższym poziomie. Wyjątkowo ergonomiczny system organizacji wnętrza chłodziarki, pojemna zamrażarka oraz duża moc chłodzenia sprawiają, że Whirlpool ART 9811/A++ spełnia wszystkie wymogi stawiane lodówko-zamrażarkom w tej klasie energetycznej.

Mam nadzieję, że moja recenzja lodówki Whirlpool ART 9811/A++ SF pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.