Nie istnieją dla Ciebie tematy tabu i kochasz przeżywać seksualną rozkosz samotnie albo wspólnie ze swoim partnerem w każdym możliwym momencie? Poznaj jeden z wyjątkowych wibratorów LELO Mona 2! Opinie internautek i ich partnerów na temat owej zabawki do wspólnych igraszek są jednoznaczne – osiągnięcie głębokiej rozkoszy jest możliwe za pomocą zaledwie jednego przycisku. Przeczytaj poniższą recenzję LELO Mona 2 i poznaj satysfakcjonujący świat doznań, jaki daje jedna z lepszych zabawek dla dorosłych.

 

LELO Mona 2 – test

 

Według producenta wibratora LELO Mona 2 zabawka ta zapewnia intensywne doznania nie tylko dzięki swojemu ergonomicznemu oraz modnemu kształtowi, a także działaniu. Gadżet ten zapewnia różne poziomy intensywności oraz wielokrotne przeżywanie orgazmów zarówno z pomocą partnera, jak i w zupełnej samotności. Wibrator ten może być również swobodnie stosowany również przez mężczyzn, którzy nie cierpią nudy i lubią przełamywać schematy. Czy jest faktycznie tak, jak obiecuje producent?

 

LELO Mona 2 – recenzja

 

Zabawka erotyczna LELO Mona 2 faktycznie posiada bardzo ciekawy i funkcjonalny kształt – jest podłużna, lecz lekko zakrzywiona, co prawdopodobnie ma na celu zwiększenie intensywności doznań. Jego konstrukcja pozwala również na swobodny chwyt urządzenia, które jest wyjątkowo lekkie i umożliwia długą zabawę bez obciążenia ręki. Delikatna powłoka wykonana z silikonu medycznego odpornego na zanieczyszczenia, alergie oraz podrażnienia gwarantuje bezpieczne i przyjemne użytkowanie bez konieczności używania lubrykantu. Silikon, z którego został stworzony wibrator, wolny jest od ftalanów PC-ABS i został zatwierdzony przez FDA. Dodatkowo sprzęt ten może działać bez przerwy przez 4 godziny, nie wydając z siebie praktycznie żadnego dźwięku – jest więc idealną opcją dla osób, które cenią sobie dyskrecję ponad wszystko. Kolor wibratora w odcieniu intensywnej czereśni przyciąga wzrok – od samego patrzenia stymuluje zmysły i przygotowuje na dawkę intensywnej przyjemności. Zapakowany w luksusowym satynowym etui do przechowywania zawiera ładowarkę, instrukcję obsługi oraz roczną gwarancję LELO.

 

LELO Mona 2 – działanie

 

Delikatne krzywizny LELO Mona 2 zostały wyrzeźbione celowo i służą do stymulowania punktu G – najbardziej erogennego miejsca w ciele kobiety. Szybkość oraz intensywność doznań można regulować indywidualnie w zależności od osobistych potrzeb, a to wszystko za sprawą 6 trybów stymulacji wbudowanych w intuicyjną tarczę sterującą, którą można chwilowo zablokować. Gadżet ten został zaprojektowany nie tylko do stymulowania punktu G, a także łechtaczki na wiele sposobów – zarówno w samotności, jak i podczas wspólnych igraszek z partnerem. Intensywność oraz głębia doznań możliwa jest również dzięki ulepszonym silnikom wspomagającym odczuwanie przyjemności. Dodatkowo zabawkę tę można stosować nie tylko w sypialni czy innych dyskretnych miejscach, ale również w wannie bądź pod prysznicem bez obaw na zepsucie sprzętu. Wibrator LELO Mona 2 jest w pełni wodoodporny.