Prezentowana chłodziarka z funkcją zamrażarki została zaprojektowana z myślą o mniejszych kuchniach. Jej kompaktowa budowa i niewielka wysokość sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy Ci na ekonomii przestrzeni. Przedstawiam więc moją recenzję lodówki Electrolux ERN1400AOW. Zapraszam do lektury!

Lodówka Electrolux ERN1400AOW – recenzja

Jednodrzwiowa chłodziarka z komorą do głębokiego chłodzenia mimo swoich niewielkich wymiarów pozwoli Ci na przechowywanie tej samej ilości produktów co inne lodówki. Dlatego wśród głównych zalet wymieniania jest przede wszystkim jej rewelacyjna pojemność modelu Electrolux ERN1300FOW. Opinie użytkowników wskazują także na jej wysoką funkcjonalność, staranne wykonanie z dbałością o wygodę użytkowania oraz atrakcyjną cenę. Dużym plusem jest także możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi lodówki.

Jeśli chodzi o funkcjonowanie urządzenia, wiele osób podkreśla również bardzo wydajną moc zamrażarki, która umożliwia głębokie mrożenie do -18 stopni. Wygodne zamknięcie komory zamrażarki oraz umieszczenie jej w górnej części chłodziarki sprawia, że korzysta się z niej sprawnie i bez zbędnej utraty energii. Na uwagę zasługuje także proste sterowanie mechaniczne temperaturą w obu komorach za pomocą pokrętła umieszczonego wewnątrz lodówki Electrolux ERN1300FOW. Zmiana temperatury jest odczuwalna niemal natychmiast na skutek silnego agregatu chłodziarki. W trosce o oszczędność kosztów w lodówce producent wyposażył także model Electrolux ERN1400AOW w ekonomiczne oświetlenie LED.

Lodówka do zabudowy Electrolux ERN1300FOW – zaplanuj Twoją przestrzeń bez wysiłku

W lodówce Electrolux ERN1400AOW znajdziesz wiele udogodnień, które sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest wyjątkowo sprawne, a Ty możesz maksymalnie wykorzystać każde miejsce w chłodziarce. Jest to możliwe dzięki przemyślanej organizacji przestrzeni wewnątrz lodówki, którą wyposażono w:

  • przesuwną półkę drzwiową: wąska, ruchoma półka w dolnej części drzwi lodówki umożliwia regulację jej głębokości. Jest to praktyczne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz wstawić do lodówki na przykład większe butelki bez konieczności ograniczenia możliwości przechowywania innych produktów.
  • głęboką szufladę o pełnej szerokości: dolna komora chłodziarki jest przeznaczona do przechowywania niestandardowych wymiarów produktów, jak dłuższe i większe warzywa. Dzięki temu, że producent zadbał o to, aby miała ona dokładnie taką samą szerokość jak sama chłodziarka (nie jest zwężana po bokach) bez problemu wyjmiesz z niej i włożysz do niej Twoje zakupy. Jej przezroczyste wykończenie umożliwia także szybką ocenę jej zawartości, co pozwala skrócić czas otwarcia lodówki i zaoszczędzić energię.

Podsumowując, lodówka Electrolux ERN1300FOW wyróżnia się bardzo przemyślaną konstrukcją, która sprawia, że jest odpowiednio pojemna mimo swoich niewielkich gabarytów. Praktyczny układ półek wewnątrz chłodziarki i na jej drzwiach oraz wydajna zamrażarka czynią z modelu ERN1400AOW doskonały wybór do zabudowy kuchennej na mniejszej powierzchni.