Czy pracujesz  zdalnie albo uczysz się przez Internet? Czy korzystasz z urządzeń mobilnych? Może z tabletu graficznego? Zależy Ci na tym, aby poprawić swoje umiejętności graficzne?  Poniżej prezentujemy recenzję tabletu wacom ctl 472s.  Dowiesz się z niej, czy warto kupić urządzenie oraz jakie są opinie jego dotychczasowych użytkowników. Poznasz też parametry techniczne produktu.  Dzięki zawartym w recenzji informacjom z łatwością podejmiesz decyzję w sprawie tego, czy warto kupić to urządzenie, czy też nie.

Tablet Wacom ctl 472s – opis produktu

Tablet ma wymiary: szerokość 250 mm x wysokość 146 mm oraz głębokość 250 mm. Rozdzielczość urządzenia to 2540 dpi. Tablet zawiera funkcje: notowania, rysowania, edytowania zdjęć oraz tworzenia oryginalnych grafik. Dzięki temu doskonale nadaje się nie tylko do wykonywania pracy zdalnej, ale również do tworzenia grafik. Tablet jest niezwykle czuły, ponieważ rejestruje każde muśnięcie bezprzewodowym piórem. To sprawia, że pozwala na osiągnięcie doskonałych rezultatów w trakcie rysowania. Do zestawu jest dołączone pióro z przyciskiem oraz trzy wymienne wkłady i instrukcja obsługi. Znajduje się również interfejs USB. Zamknięty jest w atrakcyjnej obudowie w kolorze czerwono-czarnym. Wyróżnia się smukłą linią, dzięki temu jest wygodny podczas pracy. Doskonale nadaje się dla leworęcznych użytkowników. Urządzenie zawiera oprogramowanie Mac OS X 10.8, Windows 7, Windows 8. Tablet waży 251 g, natomiast pióro 9 g. Produkt jest zapakowany oryginalnie.

Tablet Wacom ctl 472s – zalety, które ma urządzenie

Przygotowywanie projektów na tablecie WACOM jest niezwykle proste. Wystarczy, że podepniesz urządzenie do komputera za pomocą kabla USB i pobierzesz najnowsze sterowniki. Ale to nie wszystkie korzyści wynikające z korzystania z urządzenia. Rysowanie jest tak samo proste, jak na kartce papieru Dzięki temu że ma niewielkie rozmiary, możesz je zabrać wszędzie tam, gdzie zamierzasz przygotowywać projekty  graficzne. Dodatkową zaletą jest to, że piórko nie zawiera baterii, dlatego jest niezwykle lekkie, wygodne oraz przyjemne w użytkowaniu. Zaawansowana technologia ergonomiczna sprawia, że możesz kontrolować pracę przy pomocy pióra. Dodatkowo wszystkie czynności, które musisz wykonać podczas edytowania zdjęć są naprawdę proste. Podkreślenie kolorów jest jeszcze łatwiejsze.

Tablet Wacom ctl 472s – opinie na temat produktu

Dotychczasowi użytkownicy wielokrotnie podkreślali w swoich opiniach, że tablet prawidłowo pracuje. Doceniali małe rozmiary urządzenia. Podkreślali użyteczność sprzętu w czasie nauczania przez Internet. Urządzenie otrzymało również pozytywne opinie od użytkowników ze względu na atrakcyjną cenę w stosunku do wysokiej jakość produktu.

Tablet Wacom ctl 472s – cena produktu

Urządzenie jest dostępne w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu każdy użytkownik może pozwolić sobie  na jego kupno bez względu na to zasobność portfela.