Przez dłuższy czas marzyłam o zakupie jakiegoś sprzętu audio, który łączy w sobie zarówno elegancję, jak i pełną funkcjonalność. Jestem kobietą, także zwracam uwagę na dodatki i interesowało mnie zakupienie głośnika, który będzie dobrze się komponował i zwracał uwagę każdego znajomego, kiedy go będę nosić ze sobą. Po przeczytaniu wielu opinii w Internecie zdecydowałam się na zakup głośnika z firmy Marshall i moja decyzja padła na model Stockwell II.

 

Recenzja głośnika Marshall Stockwell II

Na początek skupię się na elementach wizualnych, które skłoniły mnie do zakupu tego urządzenia. Przede wszystkim chciałam coś minimalistycznego, co dobrze wkomponowałoby się w każde otoczenie. Spośród szerokiej gamy kolorystycznej na stronie producenta, ostatecznie zdecydowałam się na zakup głośnika w kolorze czarnym. Uważam, że ten kolor dodaje elegancji każdemu przedmiotowi, a tym bardziej w przypadku aktualnie opisywanego. Jako estetka zwracam uwagę na wszystkie detale i jestem niezmiernie oczarowana wyglądem. Głośnik posiada wytrzymałą obudowę, wykonaną z silikonu, dodatkowo odczepianą rączkę, która w szybki sposób ułatwia zmianę położenia grającego urządzenia. Grill jest wykonany ze stalowej obudowy, co w efekcie końcowym sprawia, że sprzęt wygląda prestiżowo. Zwracam również uwagę na takie aspekty, jak m.in. wodoszczelność. W tej sytuacji również producent zapewnia tę funkcję. Poza tym głośnik waży około 1,4 kg, zatem sprawdza się idealnie w podróży.

 

Marshall Stockwell II – idealna jakość dźwięku

Jeżeli chodzi o kolejne wyznaczniki funkcjonalności głośnika Marshall Stockwell II, to chciałabym się skupić na dźwięku, jaki z siebie wydaje. Każdy użytkownik będzie oczarowany czystą barwą dźwięków oraz basu. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest możliwość samodzielnej regulacji niskich i wysokich tonów, a to za sprawą wbudowanych regulatorów. Oczywiście jest tu także funkcja zmiany głośności czy kontrolowania poziomu naładowania akumulatora. Zatem każdy użytkownik może dostosować ustawienia pod swoje własne preferencje dźwiękowe. Co więcej, sprzęt wydaje dźwięk w wersji 360 stopni, co idealnie sprawdza się, np. na imprezie. Marshall daje gwarancję nieskazitelnej czystości dźwięku oraz perfekcyjnej emisji dźwięku, dlatego każdy może delektować się swoją ulubioną muzyką.

Zasada działania głośnika jest bardzo prosta, czyli taka, jaką obecnie możemy znaleźć na rynku. Istnieje możliwość połączenie swojego telefonu wraz z urządzeniem dzięki funkcji Bluetooth. Dodatkowo, producent zapewnił multi-host, co oznacza, że można sterować głośnikiem przez inne urządzenia, które w danym momencie chcą odtwarzać muzykę. Kolejnym atutem jest to, że tak mały sprzęt posiada wejście AUX. Czas pracy głośnika Marshall Stockwell II to około 20 godzin, co sprawdza się z zapewnieniami producenta. Głośnik ten często towarzyszył mi i znajomym do późnych godzin nocnych podczas spotkań. W przypadku, gdy jego bateria się wyczerpie, istnieje możliwość korzystania z funkcji szybkiego ładowania. 20 minut szybkiego ładowania daje nam kolejne 6 godzin użytkowania.

 

Marshall Stockwell II – moja opinia

Podsumowując, jestem naprawdę oczarowana powyższym sprzętem i myślę, że nie zamieniłabym tego głośnika na żaden inny. Jeżeli chodzi o cenę, to jest w pełni adekwatna do jakości, którą otrzymujemy. Uważam, że warto inwestować w porządne produkty, zwłaszcza jeżeli kochacie słuchać muzyki. Marshall Stockwell II sprawdzi się również jako prezent dla bliskiej osoby.