Onyx Boox Poke 3 – nowoczesne połączenie smartfona z czytnikiem ebooków

Wygodne czytanie e-booków gwarantuje przede wszystkim szybko reagujący czytnik, w którym jesteś w stanie bez problemu zapisywać książki w dowolnym formacie. Takie cechy posiada najnowszy model od Onyx Boox – czytnik ebooków Onyx Boox Poke 3. Jak wielokrotnie podkreślono w opiniach, Onyx Boox Poke 3 wyróżnia przede wszystkim wydajny i szybki tryb pracy oraz duża pojemność (32 GB). Na uwagę zasługuje także 6-calowy ekran, który jest idealny do używania urządzenia jako czytnika oraz smartfona, i jego wysoka rozdzielczość, co z kolei gwarantuje wyraźne kontrasty i odpowiednie nasycenie kolorami. Dużą zaletą dla wielu użytkowników jest dostępność menu w języku polskim, o które trudno w modelach innych marek. Inne walory urządzenia, jakie wskazał niejeden test Onyx Boox Poke 3, to antyodblaskowy wyświetlacz, funkcja samoczynnego wyłączania przy dłuższym nieużywaniu oraz nowoczesny design.

Onyx Boox Poke 3 – postaw na zaawansowaną technologię

W oparciu o poprzednie wersje Onyx Boox najnowszy model tego producenta został dopracowany w taki sposób, aby służył niezawodnie jako czytnik, a korzystanie z jego funkcji urządzenia mobilnego nie obciążało pamięci sprzętu. Z tego względu w prezentowanym czytniku zainstalowano aż 2 GB pamięci wewnętrznej oraz udoskonalono procesor, co sprawia, że model się nie zawiesza, rewelacyjnie sprawdza się przy jednoczesnym czytaniu i używaniu przeglądarki. Jego dodatkowe zalety to:

  • możliwość personalizacji ustawień: czytnik e-booków Onyx Boox Poke 3 umożliwia wybór podświetlenia oraz regulację barwy światła. Do wyboru masz aż 16 poziomów szarości, co wpływa na dużą wygodę podczas dłuższego czytania książek i umożliwia używanie czytnika także po ciemku bez używania lampki. Dodatkowo to Ty wybierasz rodzaj, krój i grubość czcionki, odległość między wierszami tekstu czy marginesy, co wpływa na o wiele bogatsze doświadczenie użytkownika oraz wysoki poziom komfortu przy czytaniu każdej książki.
  • Własny system operacyjny: model Poke 3 został wyposażony w oprogramowanie Android 10, dzięki czemu możesz zainstalować dodatkowe narzędzia i aplikacje, które potrzebujesz mieć zawsze pod ręką. Dzięki temu masz także stały dostęp do swojej inteligentnej biblioteki.
  • Dwa rodzaje łączności: jeśli chodzi o transfer danych, model umożliwia zarówno połączenie przez Wi-Fi, jak i poprzez wydajny interfejs Bluetooth, co sprawia, że w każdym miejscu możesz szybko ściągać i przesyłać dane.
  • Zaawansowane wejście typu USB-C: najnowszy model czytnika pozwala na bezpośrednie podłączenie Twoich akcesoriów w postaci myszki, klawiatury, powerbanka czy pendrive’a. Jeśli preferujesz audiobooki, możesz podłączyć czytnik ebooków Onyx Boox Poke 3 do słuchawek lub głośnika.

Podsumowując, jeśli szukasz czytnika do książek, który nie tylko spełni się w swojej podstawowej funkcji, ale może z powodzeniem zastąpić Ci resztę Twoich urządzeń mobilnych, warto postawić na model Onyx Boox Poke 3.