Dobrze zbilansowana dieta to podstawa dla zdrowego i długiego życia psa. Mnogość produktów dostępnych na rynku sprawia, że nie lada wyzwaniem dla właściciela jest wybór odpowiedniej karmy dla jego czworonoga.

W ostatnim czasie dużą popularność zyskuje mokra karma Dolina Noteci. Jest to polska marka oferująca produkty jakości premium. Firma ta reklamuje się przede wszystkim dbałością o skład, który nie zawiera aromatów czy polepszaczy smaku. Czy puszka premium o smaku jagnięciny może stanowić podstawę żywienia pupila? Jeżeli rozważasz wprowadzenie do psiej diety tej karmy, koniecznie przeczytaj poniższą recenzję Doliny Noteci.

Mokra karma Dolina Noteci – skład

Dolina Noteci Premium Jagnięcina w teście dotyczącym jakości składu wypada bardzo przyzwoicie. Na pierwszym miejscu znajduje się bowiem wołowina – stanowi ona aż 30%. Dużym plusem jest konkretne wymienienie zastosowanych do produkcji karmy podrobów. Są to płuca, serca, żołądki i mięso. Jak przystało na puszkę o smaku jagnięciny – znajduje się w niej duża zawartość tego rodzaju mięsa – wynosi 25%. Części jagnięce, jakie wykorzystano do produkcji to wątroba, mięso oraz serca. Mokra karma Dolina Noteci zawiera także mięso, przełyki, nerki oraz wątrobę wieprzową.

Dużym atutem jest to, że ryż nie pełni w Dolinie Noteci roli wypełniacza. Jest on raczej zastosowany jako dodatek polepszający walory smakowe. Karma nie posiada w składzie glutenu, ani żadnych syntetycznych aromatów. Delikatny i naturalny skład w korzystny sposób wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego. Marchewka, olej lniany i nasiona babki płesznik sprawiają, że mokra karma Dolina Noteci to bardzo dobra propozycja dla właścicieli zwierząt zmagających się z niestrawnościami i innymi problemami żołądkowymi.

Bardzo korzystnie wypadają także szacowane wartości odżywcze. Karma charakteryzuje się stosunkowo niską zawartością węglowodanów i nie jest zbyt kaloryczna. Dzięki temu posiłki można podawać objętościowo duże – co idealnie sprawdzi się dla wszystkich psich głodomorów. Dolina Noteci Premium Jagnięcina – test smakowitości świadczy o tym, że karma ta doskonale nadaję się dla psich niejadków.

Dolina Noteci Premium Jagnięcina 800 g – opinie użytkowników

Dolina Noteci Premium Jagnięcina 800 g – opinie użytkowników świadczą o tym, że karma ta jest zdecydowanie godna polecenia. Gramatura puszek to 800 g – jest ona bardzo korzystna, ponieważ pozwala na komfortowe dawkowanie niezależnie od wagi zwierzaka. Nawet najmniejsze psy powinny spożywać średnio pół puszki dziennie – z powodzeniem można więc dwa dni przechować jedno otwarte opakowanie, bez ryzyka zepsucia się produktu.

Zaletą jest także naturalny skład i dokładne wyszczególnienie wszystkich konkretnych produktów. Karmę można podawać z pełną świadomością tego, co się w niej znajduje. Konsystencja i zapach zachęcają psy do spożywania tego pokarmu. Wiele osób ceni sobie mokrą karmę Dolina Noteci w żywieniu zwierzęcych niejadków. Warto podkreślić też bardzo korzystny stosunek jakości wykorzystanych do produkcji składników do ceny. Karma Dolina Noteci – recenzja pokazuje, że jest to produkt premium zdecydowanie wyróżniający się spośród innych w tej  samej cenie, dostępnych na rynku.