Słuchawki są obecnie jednym z najpopularniejszych gadżetów, które można dostrzec na ulicy. Mimo rozprzestrzeniającej się mody na głośniki bezprzewodowe, popularność użycia mniejszych gadżetów nie ustępuje im miejsca. Obecnie modelem cieszącym się popularnością są słuchawki nauszne, bezprzewodowe. Gwarantują one niezwykły komfort użytkowania, wysoką jakość odtwarzanego dźwięku i wygodę – przez brak kabla. Popularną i rozpoznawalną marką jest firma JBL Tune. Ich oferta słuchawek jest niezwykle szeroka, a spośród różnych modeli wyróżniają się słuchawki wokółuszne JBL Tune 700BTw kolorze czarnym. Czy jest to urządzenie warte zakupu? Jeżeli zastanawiasz się nad ich nabyciem, koniecznie przeczytaj recenzję słuchawek JBL Tune 700BT.

 

Słuchawki JBL Tune 700BT – charakterystyka

Słuchawki JBL Tune 700BT doskonale wypadają podczas testu jakości dźwięku. Zdecydowanie wyróżniają się na tle innych sprzętów w podobnym przedziale cenowym. Wszystko dzięki zastosowaniu technologii Pure Bass. Słuchawki nieco ocieplają odtwarzany dźwięk i podkreślają pasmo basowe. Jednak nie robią tego kosztem całego miksu – wszystkie częstotliwości brzmią klarownie i czysto. Same basy również zachowują precyzję. Słuchawki zostały bardzo estetycznie zaprojektowane. Ich konstrukcja pozwala na szybkie złożenie – dzięki temu nie zajmują wiele miejsca w torebce czy plecaku. Doskonale nadają się zatem do podróżowania. Słuchawki posiadają przyciski pozwalające na szybkie odbieranie połączeń telefonicznych. Dzięki nim można także aktywować asystenta głosowego. Wygodną funkcją jest możliwość połączenia słuchawek poprzez Bluetooth z dwoma urządzeniami jednocześnie. Udało się to osiągnąć poprzez zastosowanie technologii Multi-point connection. Dla osób prowadzących dynamiczny tryb życia atutem będzie fakt, iż słuchawki w ciągu pięciu minut można naładować na aż dwie godziny użytkowania.

 

Specyfikacja słuchawek JBL Tune 700BT

Słuchawki JBL Tune 700BT charakteryzują się doskonałą jakością odtwarzanego dźwięku. Warto wspomnieć, że masa słuchawek to zaledwie 220 g. Są one niezwykle lekkie, co sprawia, że nie będą uciążliwe podczas transportu. Ten model charakteryzuje się niezwykle długim czasem pracy na jednym ładowaniu. Podczas ich konstruowania zastosowano akumulator jonowo-litowy, który pozwala użytkownikowi na nawet 27 godzin słuchania muzyki! Do zestawu dołączono także kabel pozwalający na korzystanie z nich po wyczerpaniu baterii. Przetwornik wykorzystany w tych słuchawkach to przetwornik dynamiczny, zakres częstotliwości – 20Hz – 20 kHz, a czas ładowania od wyczerpania baterii wynosi mniej niż dwie godziny.

 

Czy warto kupić słuchawki JBL Tune 700BT?

Opinie użytkowników korzystających ze słuchawek JBL Tune 700BT świadczą o tym, że jest to dopracowany produkt wysokiej jakości. To podstawowy model pozwalający na słuchanie muzyki w naprawdę wysokiej jakości. Przekonująco gra i wygląda naprawdę stylowo – dopasuje się do każdej codziennej stylizacji. Dodatkowo warto zaznaczyć bardzo rozsądny stosunek jakości wykonania do ceny produktu.