Stylowy, funkcjonalny i niezawodny, taki jest głośnik MARSHALL Emberton. A to dopiero początek jego zalet. Urządzenie jest niewielkie, co jednak nie przeszkadza mu rozkręcać każdej imprezy. Dlatego, jeżeli szukasz ciekawego sprzętu, sprawdź, co oferuje ten model. Prawdopodobnie kilka jego cech mocno Cię zaskoczy.

 

Przyjemność słuchania muzyki

Jest co najmniej kilka powodów, dla których opłaca się kupić model MARSHALL Emberton. Opinie użytkowników są tu najlepszą rekomendacją, a dotyczą przede wszystkim doskonałej jakości dźwięku. Urządzenie zostało bowiem wyposażone w True Stereophonic. To innowacyjna technologia wielokierunkowego dźwięku. Dzięki temu słuchanie ulubionej muzyki jest zawsze niezwykłą przyjemnością: dźwięk jest czysty, klarowny, a bas wyrazisty. Inną technologią, którą może poszczycić się MMARSHALL jest Bluetooth 5.0. Takie rozwiązanie zapewnia bezprzewodową łączność najwyżej jakości.

 

Idealny do plecaka

Gdzie najlepiej sprawdza się MARSHALL Emberton? Test użytkowników daje jasną odpowiedź: absolutnie wszędzie! Na wycieczce, podczas spotkania w plenerze, a nawet na basenie! Sprzęt jest bowiem jednym z tych modeli, którym woda niestraszna. Jest to zasługa wodoodporności klasy ipx7. W praktyce oznacza to, że nawet przypadkowe zanurzenie w wodzie nie będzie w stanie go zepsuć. Dlatego ani deszcz, ani zachlapanie nie zepsują Ci dobrej zabawy. Co ważne, urządzenie posiada kompaktowe wymiary i niewielką wagę. Dlatego z łatwością można je spakować do plecaka czy do wakacyjnej torby. Podobnie jest z przechowywaniem. Głośnik można schować do szuflady lub ustawić na półce.

 

MARSHALL Emberton – recenzja

Ale MARSHALL Emberton doskonale sprawdzi się także w pomieszczeniu. Możesz z niego korzystać w pokoju, w kuchni, a nawet w garażu. Spora moc urządzenia gwarantuje dobre nagłośnienie również większej przestrzeni. Pod tym względem prezentowany model nie ma sobie równych. Co istotne, sprzęt posiada zasilanie sieciowo-akumulatorowe. Dzięki temu rozładowana bateria nie wyklucza dobrej zabawy. Z drugiej strony jej wydajność pozwala na 20 godzin pracy! A to niemal doba odtwarzania muzyki bez przerwy! Wpływ na komfort użytkowania ma także wygodne pokrętło. Wystarczy nim przekręcić, aby ustawić muzykę i preferowaną głośność dźwięku. Dlatego nawet cisza nocna nie przerwie Ci słuchania ulubionej muzyki.

 

Doskonale gra, świetnie się prezentuje

Tym, co odróżnia model MARSHALL Emberton od konkurencji jest niezwykle stylowy design. Czarno-miedziana obudowa to połączenie klasyki z nowoczesnością. Z kolei wyraźny napis umieszczony na froncie to ukłon w stronę lat 90.. Dzięki temu sprzęt nie tylko zapewnia doskonałą jakość dźwięku, ale też świetnie się prezentuje. To obowiązkowy element wyposażenia każdego miłośnika dobrej muzyki.

 

MARSHALL Emberton to klasa sama w sobie! Zapewnia najwyższą jakość dźwięku nawet do 20 godzin bez przerwy! Do tego jest niezawodny: dzięki wodoodpornej konstrukcji można go używać także nad wodą. Zdaniem użytkowników to must have każdej udanej imprezy.