Przenośny głośnik JBL Charge 5 o mocy 30 W, który posiada zasilanie akumulatorowe, potrafi działać aż 20 godzin na jednym ładowaniu. Co najważniejsze, głośnik jest odporny na kurz i wodę, więc można zabierać go ze sobą. Waży zaledwie 960 g, przez co jest bardzo lekki i nie zajmuje dużo miejsca – jego szerokość to 223 mm, wysokość 96,5 mm, a głębokość 94 mm. Posiada złącza AUX oraz można ładować go, podłączając do kontaktu z USB typu C. Pełni on poniekąd rolę powerbanka, co pozwala na podładowanie innych urządzeń elektronicznych, takich jak telefon komórkowy lub laptop. Ta wielofunkcyjność sprawi, że zaoszczędzisz sporo miejsca w swoim bagażu. Produkt jest dostępny w uniwersalnym i modnym, czarnym kolorze. To elegancki, prosty i nowoczesny gadżet dla każdego miłośnika dobrej muzyki. Możesz cieszyć się ulubionymi dźwiękami z każdej platformy i playlisty.

Recenzja JBL Charge 5

JBL Charge 5 ma niesamowite brzmienie, co sprawia, że można cieszyć się muzyką w każdym miejscu i w każdej chwili – w podroży, w aucie, w ogrodzie, na plaży i wielu innych miejscach. Głośnik ma przetwornik o dużym skoku, a także dwa radiatory basowe. To sprawia, że muzyka pochodząca z JBL Charge 5 jest wyraźna i bogata w każdy dźwięk, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w dużym pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Dzięki pojemnemu akumulatorowi muzyki można słuchać bez przerwy, przez kilkanaście godzin. Głośnik łączy się z użyciem bluetooth, dlatego można połączyć go z laptopem lub telefonem komórkowym i odtwarzać ulubione utwory z wybranego urządzenia. Niewielki, lekki, przenośny sprzęt sprawdzi się idealnie na wyjeździe i wakacjach, gdzie cały czas będzie mogła towarzyszyć Ci ulubiona muzyka. Idealnie sprawdzi się w każdych warunkach, a Ty nie będziesz musiał martwić się o jego zniszczenie. Posiada certyfikat IP67, który oznacza jego pyłoszczelność, tak więc nawet piasek nie jest mu straszny. Jest też wodoodporny i dobrze radzi sobie w gorszych warunkach pogodowych. Jeśli nie posiadasz kompaktowego sprzętu, a chcesz słuchać muzyki także poza domem, to JBL Charge 5 sprawdzi się idealnie. Możesz przetestować Warto przetestować ten model, aby przekonać się, jak rzeczywiście działa.

Opinie o JBL Charge 5

Osoby, które zakupiły recenzowany model, są zadowolone z tego, jak działa. Świetnie sprawdza się jako soundbar, a także do słuchania muzyki w terenie. Użytkownicy cenią sobie najbardziej jakość dźwięku, wygląd, a także wygodę użytkowania, ponieważ głośnik jest bardzo łatwy w obsłudze. Dużo klientów chwali sobie funkcję PartyBoost, która pozwala na połączenie ze sobą dwóch kompatybilnych głośników. Dzięki swojej odporności na wodę wiele użytkowników śmiało zabiera go nawet do zabawy w basenie. Głośnik jest uniwersalny, ponieważ nadaje się do warunków zarówno domowych, jak i plenerowych, co wpływa na to, że marka JBL zyskuje coraz większą grupę zadowolonych klientów. Przenośne urządzenie to jest najlepszy wybór dla młodych osób, które uwielbiają słuchać utworów wszędzie, gdzie to tylko możliwe. JBL Charge 5 poleca wiele osób, które również z pewnością zakupiłyby ten głośnik ponownie. Twierdzą, że ten zakup był trafiony oraz nie zamieniłyby tego głośnika na żaden inny.