Model lodówko-zamrażarki od firmy Bosch o najwyższej klasie energetycznej został zaprojektowany dla osób, które przykładają dużą wagę do jakości przechowywanej w domu żywności. Na tle innych urządzeń w tej kategorii wyróżnia go także bardzo duża pojemność, dlatego jest to popularny model wśród rodzin wielodzietnych. Poniższa recenzja Bosch KGN49LBEA zawiera wszelkie informacje, które mogą pomóc CI w podjęciu decyzji o zakupie.

Lodówko-zamrażarka Bosch KGN49LBEA – recenzja

Warto przyjrzeć się bliżej temu, co mówią o lodówce Bosh KGN49LBEA opinie jej użytkowników. Większość z nich podkreśla bardzo intuicyjną obsługę urządzenia dzięki możliwości elektronicznego sterowania poprzez panel LCD, a także sygnały alarmowe w przypadku otwartych drzwi i wzrostu temperatury w zamrażarce. Nie sposób nie wspomnieć także o wyjątkowo nowoczesnym wyglądzie lodówki, która jest wykonana w czarnym kolorze i wykończona w szkle hartowanym, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo elegancko w każdej kuchni. Co więcej, lodówka mimo swojego rozmiaru XXL została wykonana w taki sposób, że możesz ją ustawić bezpośrednio w zabudowie lub przy ścianie. Takie rozwiązanie czyni z lodówki Bosch KGN49LBEA model idealny do każdej aranżacji kuchennej.

Lodówka Bosch KGN49LBEA – zaawansowany system chłodzenia

Jeśli chodzi o sposób funkcjonowania urządzenia, chłodziarko-zamrażarka Bosch KGN49LBEA została wyposażona w inteligentne systemy kontrolne, które regulują poziom temperatury i wilgotności w lodówce. Są to między innymi:

  • innowacyjny system chłodzenia: lodówkę Bosch KGN49LBEA wyposażono w dwa niezależne od siebie obiegi chłodzenia, które umożliwiają sterowanie temperaturą zarówno komory chłodzenia, jak i zamrażarki. Dzięki tej funkcji zapachy poszczególnych produktów się nie mieszają, a Ty masz gwarancję świeżości i lepszego smaku Twojej żywności.
  • System MultiAirFlow: model Bosch wyposażono w wentylator, który równomiernie rozprowadza chłodne powietrze na wszystkich poziomach chłodziarki i zamrażarki. Stała temperatura skraca czas potrzebny na schłodzenie artykułów, co sprawia, że zachowują one na dłużej swój oryginalny smak i świeżość. Co więcej, mniejsze wahania temperatury przy otwieraniu lodówki redukują zużycie energii przez urządzenie.
  • System VitaFresh: specjalnie opatentowana technologia gwarantuje Ci wyjątkową świeżość Twoich produktów. Jest to możliwe dzięki opcji regulacji poziomu wilgotności i temperatury w każdej strefie lodówki. Górna jej część jest przeznaczona do przechowywania przetworów mięsnych i ryb. Dolną szufladę chłodziarki przystosowano z kolei do umieszczenia w niej owoców i warzyw.
  • Funkcja Superchłodzenia: jeśli potrzebujesz schłodzić lodówkę przez zakupami, na przykład w cieplejsze dni, przydatna będzie funkcja wzmocnionego chłodzenia, która wyłącza się samoczynnie po kilku godzinach, co zapobiega nadmiernemu zużyciu energii.

Podsumowując, jeśli zależy Ci na lodówce, która wyróżnia się wykonaniem w trosce o jak najlepszą świeżość Twoich produktów spożywczych, warto zainwestować w model Bosch KGN49LBEA. Choć nie należy on do urządzeń z niższej półki cenowej, zastosowane technologie sprawiają, że jest to sprzęt, który będzie służył niezawodnie przez długi czas.