Oczyszczacz powietrza Airdog X5 sprawi, że powietrze nabierze nowego wymiaru czystości. Wielu użytkowników podkreśla odczuwalną zmianę w jakości powietrza spowodowaną procesem jonizacji. Przebywając w pobliżu oczyszczacza, każda osobba czuje się lepiej, przyjemniej mu się oddycha, a przy dłuższej eksploatacji odczuwa znaczącą zmianę w samopoczuciu i stanie zdrowia. Wokół nas znajduje się wiele zanieczyszczeń, które mają negatywny wpływ na ludzki organizm. Wśród nich znaczące są zanieczyszczenia typu PM 2,5 oraz PM10, o których w ostatnim czasie jest głośno ze względu na ich dużą szkodliwość, ale również formaldehyd oraz kilka innych znaczących niekorzystnych substancji. Oczyszczacz Airdog X5 pomaga utrzymać zdrową jakość powietrza w domu, w biurze, szkole czy sklepie.

Recenzja oczyszczacza Airdog X5

Oczyszczacz został wyposażony w opatentowaną technologię oczyszczania powietrza. Posiada również liczne certyfikaty, które potwierdzają jego dużą skuteczność. Emisja ozonu, który de facto również nie jest obojętny względem ludzkiego organizmu, jest naprawdę niewielka, co również zostało potwierdzone certyfikatem. Badania laboratoryjne wykazały, że jest on znacznie efektywniejszy od zwykłego oczyszczacza wyposażonego w klasyczny filtr HEPA. Sam filtr oczyszczacza powietrza Airdog X5 nie wymaga wymiany, a to dzięki zastosowanej nowoczesnej technologi. Owy filtr wystarczy co jakiś czas umyć ręcznie lub w zmywarce – oszczędza to pieniądze, które trzeba byłoby wydać na wymianę filtrów HEPA. Airdog X5 pochłania zanieczyszczenia wielkości 0.0146 μm, oznaczając tym samym bardzo dokładną filtrację powietrza w danym pomieszczeniu. Cechuje go również bardzo cicha praca, która jest praktycznie niesłyszalna nawet w nocy. Dodatkowo istnieje możliwość sterowania pracą oczyszczacza za pomocą mobilnej aplikacji. Raporty, jakie wyświetlają się w telefonie nieustannie są poddawane aktualizacji i informują o obecnym stanie czystości powietrza. Airbag X5 posiada automatyczną funkcję wykrywania zanieczyszczeń oraz bardzo czytelny wyświetlacz, który pokazuje aktualne informacje odnośnie obecności owych szkodliwych pyłów. Posiada cztery prędkości wentylatora oraz tzw. tryb snu, który jest nieco cichszy od poprzednich. Airbag X5 został również wyposażony w blokadę przed dziećmi. Poza tym oczyszczacz jest energooszczędny i nie generuje dużego nakładu finansowego.  Sama obudowa jest bardzo prosta, a dominującym kolorem jest biel, do tego niewiele waży oraz posiada praktyczny uchwyt, za pomocą którego oczyszczacz powietrza Airdog X5 można bezpieczne przenieść do innego pomieszczenia.

Cena oraz opinie użytkowników

Cena Airdog X5 jest dość wysoka (ponad 2 tys), lecz biorąc pod uwagę jego dużą efektywność, jest on warty swojej ceny – adekwatny stosunek ceny do jakości i pożądanego efektu. Opinie o oczyszczaczu powietrza Airdog X5 są bardzo dobre i niewielu użytkowników jest w stanie wymienić chociażby kilka jego wad. Najczęściej podkreślają zaletę posiadania licznych certyfikatów, które są do wglądu na stronie producenta, które równocześnie dają poczucie bezpieczeństwa. Większość klientów dokonałoby zakupu ponownie, a jeszcze inni deklarują zakup kolejnych sztuk.