Mop parowy Dirt Devil M325 – Recenzja

Odkurzacz pionowy Dirt Devil M325 jest to odpowiednie urządzenie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę oraz skuteczność sprzątania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii mop parowy Dirt Devil M325 to odkurzacz nowej generacji, który świetnie się spisuje zarówno na dywanach, jak i drewnianej czy kamiennej posadce. Jego główną zaletą jest wbudowana elektroszczotka zachowująca się jak magnes w stosunku co do kurzu, sierści zwierzaków czy wszystkich innych zanieczyszczeń, jakie możemy znaleźć w naszym mieszkaniu. Jednak po kolei, dlaczego odkurzacz Dirt Devil M325 jest obowiązkowy w każdym domu?

Lekki i energooszczędny

Odkurzacz Dirt Devil M325 waży niespełna 2 kg, co czyni go wyjątkowo lekkim odkurzaczem, z którym bardzo swobodnie możemy się poruszać po naszym mieszkaniu. Jest także bardzo łatwy w obsłudze, gdyż nie potrzebujemy kupować żadnych worków, a wszelki bród czy kurz gromadzi się w specjalnym zbiorniku, który, po zapełnieniu się, możemy bez problemu opróżnić, wyrzucając zanieczyszczenia do kosza na śmieci. Czyni to użytkowanie odkurzacza prostsze i przyjemniejsze. Dodatkowo nie musimy ciągnąć za sobą kilometrów kabla, aby posprzątać każdy zakątek naszego domu, gdyż Dirt Devil M325 działa dzięki wbudowanemu akumulatorowi. Na jednym naładowaniu możemy sprzątać przez 55 minut bez przerwy.

Jakie jeszcze zalety posiada Dirt Devil M325?

Dodatkowo ma on możliwość stania się jeszcze praktyczniejszym, gdyż w razie potrzeby możemy odczepić odkurzacz od rączki i łatwiej dostać się w trudnodostępne miejsca. Sprzątanie naszego mieszkania staje się przez to bardziej dokładne.

Czym się różni mop parowy od odkurzacza?

Tradycyjny odkurzacz posiada funkcję czyszczącą, podobnie jak mop parowy, ten jednak jest wzbogacony o możliwość czyszczenia parą. Model ten posiada zbiornik na wodę, oraz specjalny program do czyszczenia podłóg, jak i powierzchni kuchennych i łazienkowych. System emisji pary możemy dostosować do rodzaju czyszczonej powierzchni, co zapewnia nie tylko odkurzanie, ale także czyszczenie i dezynfekcję. Do zbiornika z wodą możemy dodać również środek czyszczący, bądź dezynfekujący co wzmaga działanie pary. Dzięki wymiennym wkładkom czyścić parowo możemy nie tylko podłogi, ale także inne miejsca w naszym domu np.: okna, parapety, kafelki na ścianach, kabiny prysznicowe itd.

Jakie są opinie na temat mopa parowego Dirt Devil M325?

Większość użytkowników mopa ma o nim pozytywną opinię, szczególnie mając na uwadze poręczność, oraz lekkość, jaką zapewnia urządzenie. Dzięki temu mogli dostać się do trudno dostępnych miejsc i w lepszy, bardziej dokładny sposób posprzątać swoje mieszkanie. Na drugim miejscu umieścili przyjemność używania mopa. Odkurzacz charakteryzuje się małym zużyciem energii, a dzięki możliwości włączania i wyłączania funkcji elektroszczotki możemy wydłużyć czas jego pracy. Jako kolejną zaletę użytkownicy wskazali jego zdolność do czyszczenia parowego, dzięki czemu możemy odkurzać, oraz czyścić różne powierzchnie, co staje się przydatne dla wszystkich właścicieli zwierzaków domowych. Odkrzacz, dzięki użyciu pary, świetnie odświeża czyszczone powierzchnie i pozostawia przyjemny zapach, co możemy osiągnąć, wlewając odpowiedni detergent do zbiornika z wodą.

Mop parowy Dirt Devil M325 spełni nasze oczekiwania, oraz zapewni radość z użytkowania na długie lata, a różnorodność funkcji użytkowania sprawi, że świetnie się sprawdzi nie tylko do odkurzania naszego pokoju dziennego, ale także przy sprzątaniu kuchni i łazienki.