Ariete Steam Mop 4163 to mocne urządzenie, czyszczące każde pomieszczenie w domu. Waży tylko 2,6kg i kryje w sobie moc 1500W. Na tle konkurencji wyróżnia je:

-długi czas pracy- aż 20 minut przy w pełni napełnionym zbiorniku wodnym,

-wbudowany filtr węglowy, który zmiękcza wodę, zapobiegając szybkiemu zużyciu urządzenia,

-obrotowa (w zakresie 180º), trójkątna głowica myjąca, która dotrze w każdy zakamarek,

-wyjmowany pojemnik na wodę, pozwalający zachować urządzenie w czystości,

-możliwość złożenia rękojeści, by sprzęt zajmował mało miejsca,

-uchwyt na przewód.

Mop parowy to prawdziwy przełom w sprzątaniu domu. Nareszcie można pożegnać się z wiadrem z wodą, zwykłym, wykręcanym mopem i długim schnięciem podłogi. Mopy parowe to ogromna oszczędność czasu i naszej energii, ułatwienie życia i przekształcenie przykrego obowiązku mycia podłogi, w czystą przyjemność.

Dla kogo mop parowy Ariete 4163?

Jest to urządzenie odpowiednie dla wszystkich, chcących utrzymać porządek i czystość w swoim domu. Nadaje się do czyszczenia dużych powierzchni płaskich. Jego fenomen polega na czyszczeniu jedynie gorącą parą, bez użycia chemicznych środków czystości, z jednoczesnym zabijaniem zarazków i bakterii (aż w 99%!).

Jeśli cenisz sobie sprytne urządzenia, które oszczędzają Twój czas i pomagają utrzymać podłogę w niemal sterylnej czystości, mop parowy ariete steam mop 4163 jest właśnie dla Ciebie.

Jak używać?

Uzytkowanie mopa jest bardzo proste i intuicyjne. Jest on lekki i poręczny, dzięki czemu łatwo nim manewrować. Posiada długi, 5-metrowy przewód oraz pojemnik na wodę o pojemności aż 0,5l. Po uruchomieniu urządzenia już po 10 sekundach jest ono w pełni gotowe do pracy, ponieważ tylko tyle wynosi czas nagrzewania. Gorąca para dokładnie czyści wszelkie, nawet tłuste, zabrudzenia. W odróżnieniu od klasycznych mopów pozostawia umytą powierzchnię całkowicie suchą!

Mop Ariete doskonale czyści niemal wszystkie powierzchnie, w tym panele, kafelki, a nawet dywany. Wystarczy jeden mop do wszystkich pomieszczeń, od kuchni do łazienki, poprzez salon, sypialnię i korytarz.

Mop parowy Ariete 4163 opinie i zalety

Recenzje mopa parowego Ariete 4163 są bardzo pozytywne i produkt jest polecany w internecie przez innych użytkowników. Osoby posiadające mop Ariete, wśród jego zalet wymieniają jakość wykonania, wygląd, funkcjonalność, szybkość nagrzewania i cichą pracę. Jednak jego najważniejszą zaletą jest skuteczne radzenie sobie z każdym brudem (nawet zaschniętym) na wszystkich powierzchniach.

Mop parowy Ariete 4163 cena 

Ogromną zaletą mopa jest dobry stosunek ceny do jakości produktu. Szereg pozytywnych cech, skuteczność działania, przyjemność użytkowania i jego kompaktowość sprawiają, że mop Ariete nie ma sobie równych w tej kategorii cenowej. Rekomendacje zadowolonych użytkowników dowodzą, że warto go kupić i cieszyć się czystością swoich podłóg.

Warto zaryzykować i skusić się na mop Ariete, ponieważ jego parametry i pozytywne opinie mówią same za siebie, a cena nie jest wygórowana.