Moja opinia na temat urządzenia HP Color Laser 150 NW jest z pewnością pozytywna. To już nie pierwsze urządzenie tego producenta i jak za każdym razem – jestem zadowolona. Zazwyczaj patrzę (i jest to dla mnie bardzo ważne) na jakość wydruku, Muszę przyznać, że w przypadku tego urządzenia jest ona bardzo dobra. Wyraziste, intensywne kolory, odzwierciedlające te z ekranu, wydruk gładki, a papier niepofalowany. Ponieważ często potrzebuję do pracy wydruków w kolorze i wysokiej jakości, myślę, że w tym przypadku Drukarka HP Color Laser 150 NW sprawdza się na medal. Często drukuję na specjalnych arkuszach, na przykład na papierze fotograficznym i na tym polu urządzenie doskonale się spisuje. Sprawdza się także przy drukowaniu naklejek, do których również używam specjalnych arkuszy.

Prosta obsługa, wygoda użytkowania

Urządzeniem można sterować za pomocą smartfona z użyciem połączenia bezprzewodowego przez Wi Fi. To bardzo użyteczna funkcja i świetnie sprawdza się, kiedy muszę wydrukować coś na szybko. Wielkim plusem jest wygląd i wielkość urządzenia. Bez problemu drukarka mieści się w półce mojego biurka średniej wielkości. Jak widać także w opiniach innych użytkowników, drukarka nie hałasuje i jej głośność mieści się w granicach ‘do wytrzymania’. Nie ma zawrotnej prędkości, ale myślę, że to całkiem normalne w przypadku drukowania w kolorze laserowo. Najważniejsze jest, że wydruki są doskonałej jakości i to w pełni mnie zadowala. Myślę, że osoby, które drukują dużo i w kolorze będą zadowolone. Urządzenie (jak podkreśla producent) jest energooszczędne i myślę, że dla wielu współczesnych użytkowników to ważna kwestia. Nie użytkuję drukarki jeszcze na tyle, by pochwalić się wymianą tuszów, ale wygląda na to, że będzie to raczej bardzo proste. Wygodne jest również to, że podajnik jest naprawdę pojemny. Nie trzeba ciągle dokładać papieru. Myślę, że to kolejna spora zaleta tego urządzenia.

HP Color Laser 150 NW – drukarka godna polecenia

Mój test HP Color Laser 150 NW wypada oczywiście mega pozytywnie, co nie jest zaskoczeniem. Wielkie plusy za super jakość kolorowych wydruków i możliwość drukowania na różnych powierzchniach i papierach w doskonałej jakości. Wydruki są intensywne i bogate w kolorystykę. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i oczywiście konfiguracji. Wystarczy wszystko poustawiać tak, jak wymaga tego instrukcja. Wszystko jest bardzo intuicyjne i oczywiste. Kolejny duży plus za wygląd zewnętrzny drukarki i kompaktowy charakter urządzenia. Urządzenie idealnie wkomponowało się w moją niewielką półeczkę biurka. Drukarka nie jest głośna, co też jest sporym atutem, a szybkość jest jak najbardziej zadowalająca. Opinie o HP Color Laser 150 NW (4zb95a) napisane przez innych użytkowników tylko potwierdzają dobrą jakość i wygodę użytkowania drukarki. Urządzenie sprawdzi się zarówno w domu, jak i do biura lub szkoły.