Sprzęt dla wymagających

Asus jest znany głównie z produkcji komputerów, podzespołów czy też laptopów. Ich produkty są uważane za naprawdę wydajne i dobrej jakości. Jednak producent ten ma w swojej ofercie również świetne akcesoria do gamingu, czego przykładem mogą być słuchawki Asus ROG Delta. Jest to produkt przeznaczony dla wymagających graczy, którzy cenią sobie dobre odzwierciedlenie dźwięku, pozbawione zakłóceń. Jest to świetny wybór zarówno do rozgrywki, jak i słuchania muzyki.

Unikalny wygląd

Tym, co szczególnie wyróżnia słuchawki Asus ROG Delta, jest ich niespotykany kształt. W przeciwieństwie do standardowych słuchawek, których nauszniki mają zwykle okrągły kształt, tutaj mamy do czynienia z nausznikami w kształcie litery „D”. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko ciekawie i nietypowo wyglądają, ale też są wyjątkowo wygodne. Dzieje się tak, ponieważ dotykają one znacznie mniej powierzchni naszej skóry niż słuchawki o standardowym kształcie. Jeśli więc spędzasz długie godziny na graniu, będzie to świetny wybór. Nawet po takim czasie, nie sprawiają one żadnego dyskomfortu. Dodatkowo dzięki podświetleniu RGB możesz sprawić, że Twoje Asus ROG Delta będą wyglądać jeszcze bardziej unikatowo. Dają one możliwość dowolnej zmiany koloru podświetlenia, dzięki czemu możesz dopasować go do swoich preferencji. Połączenie samego designu słuchawek z efektem świetlnym wygląda naprawdę zjawiskowo.

Funkcjonalność

Asus ROG Delta wyposażone są w dobrej jakości mikrofon kierunkowy, który oczywiście można w każdej chwili odłączyć. Dobrze oddaje on głos i co ważne nie wyłapuje dźwięków tła. Ma on dodatkowo wskaźnik, który informuje nas o tym, czy mikrofon jest włączony, czy wyłączony. Dodatkowo słuchawki Asus ROG Delta posiadają w wygodnym miejscu na obudowie przyciski wyciszenia mikrofonu czy regulacji głośności oraz co na pewno Cię zainteresuje, jeśli jesteś fanem podświetlanego sprzętu, mają one przycisk sterujący oświetleniem RGB. Dużą wygodę zapewnia to, że Asus ROG Delta wyposażone są w złącze USB-C oraz przejściówkę na USB 2.0. Dzięki temu nie musimy się martwić, że podłączenie ich do któregokolwiek z naszych sprzętów okaże się problematyczne.

Jakość dźwięku

W przypadku słuchawek Asus ROG Delta cena może wydawać się wysoka. Jednak, kiedy usłyszymy, jak dobrą jakość ma dźwięk, kwota ta przestaje zaskakiwać. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii wszelkie szumy i zakłócenia są praktycznie wyeliminowane. Trzeba też wspomnieć, że słuchawki te posiadają naprawdę dobry bas, co w przypadku sprzętu gamingowego nie jest tak powszechne. Tym, co zainteresuje szczególnie graczy, jest to, jak dokładnie oddają one dźwięk przestrzenny. Dzięki temu określenie kierunku, z którego dochodzi do nas dźwięk, jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Opinie użytkowników

Osoby, które miały okazję wypróbować słuchawki Asus ROG Delta opinie mają zgodne. Jest to sprzęt z górnej półki. Zadowoli on tych, dla których dźwięk jest naprawdę ważny. Możemy dzięki nim nie tylko słuchać muzyki w bardzo dobrej jakości, ale też w pełni cieszyć się rozgrywką z pięknie odwzorowanym dźwiękiem. Jeśli cenisz sobie dobrej jakości, wiernie oddane audio, zdecydowanie powinieneś przemyśleć zakup tych słuchawek. Myślę, że w przypadku każdej osoby, która zakupi Asus ROG Delta, recenzja będzie pozytywna.