Kiedy dowiedziałam się, że mój mąż wyjeżdża na dłuższy czas na delegację za granicę, to nie byłam zadowolona z tego faktu. Ukochany próbował mnie przekonać i twierdził, że taka rozłąka nie zepsuje naszych relacji, a na dowód wręczył mi mały podarunek. Kiedy otworzyłam opakowanie i zobaczyłam w nim wibrator Satisfyer Double Love, to byłam trochę zaskoczona. Co prawda jakiś czas temu rozmawialiśmy o zakupie takiego gadżetu erotycznego, ale nie byliśmy do końca zdecydowani. Teraz kiedy trzymam w rękach to akcesorium, to już wiem, że prezent był bardzo udany. Jestem z niego bardzo zadowolona i już na wstępie mogą go polecić paniom w każdym wieku.

 

Małe wymiary i nowoczesny kształt

 

Moja recenzja Satisfyer Double Love rozpocznie się od napisania kilku słów na temat wymiaru i kształtu tego urządzenia. Masażer został zaprojektowany z myślą o bardzo wymagających kobietach, a jego kształt przypominający literę U zapewnia maksimum rozkoszy. Producent twierdzi także, że szersza końcówka wibratora ułatwia dotarcie do większego obszaru miejsc intymnych i gwarantuje jeszcze większą satysfakcję. Muszę przyznać, że to naprawdę działa. Z tego urządzenia korzystam od trzech miesięcy i jeszcze mi się nie znudziło. Gadżet został wykonany z dobrej jakości materiałów i stanowi połączenie silikonu z materiałem ABS. Jest to bezpieczne dla skóry rozwiązanie, które nie powoduje żadnych podrażnień, otarć ani alergii. Do Satisfyer Double Love używam także lubrykantów na bazie wody i wtedy mam pewność, że zarówno moja skóra, jak i to urządzenie nie ulegną żadnym uszkodzeniom. Jeśli chodzi o moje opinie o Satisfyer Double Love podczas korzystania z niego w wannie, to także jestem bardzo zadowolona. Fanie, że marka pomyślała o takiej dodatkowej funkcjonalności. Jak dla mnie jest to prawdziwe urozmaicenie. Poza wodoodpornością warto także dodać, że gadżet ma piękny niebieski kolor, który w połączeniu z bielą stanowi modny efekt.

 

Duża funkcjonalność Satisfyer Double Love

 

Jak już wcześniej wspomniałam, masażer dostałam od męża w prezencie. To właśnie dlatego też pierwszy test Satisfyer Double Love przeprowadziliśmy wspólnie. W tym miejscu warto dodać, że do wibratora została stworzona specjalna aplikacja, którą można pobrać na telefon.

Sterowanie masażera odbywa się przy pomocy gestów rysowanych na ekranie. Kiedy oddałam aplikację we władanie męża, to naprawdę przeżyłam chwilę rozkoszy i wielu niespodzianek. Nie wiedziałam bowiem czego się spodziewać i jaki tryb pracy jest włączony. Przyznam, że to bardzo fajnie doświadczenie i tutaj moja recenzja Satisfyer Double Love jest bardzo pozytywna.

Kiedy korzystam już sama z tego akcesorium, to także mam dużą swobodę, bo masażer posiada, aż dwa silniczki. Sama decyduję o tym, czy włączam jeden z nich, czy masuję się dwoma końcówkami naraz. Sterowanie oraz włączanie tego urządzenia odbywa się przy pomocy dołączonego do zestawu pilota. Taka opcja sprawdza się u mnie doskonale, bo poniekąd mam wolne ręce i mogę skupić się na rozkoszy. Sprzęt działa cicho, a jego ładowanie odbywa się przy pomocy kabla USB. Moim zdaniem nikt nie powinien mieć problemów z uruchomieniem i ładowaniem tego sprzętu.