Dobrze zbilansowana dieta to podstawa zdrowia psa. Każdy właściciel czworonoga powinien zadbać o zakup dobrej karmy, która korzystnie wpłynie na samopoczucie pupila. Mnogość różnorodnych produktów dostępnych na rynku może sprawić, że wybór najlepiej dopasowanego pokarmu do indywidualnych potrzeb zwierzęcia będzie niemałym wyzwaniem.

Popularną, często wybieraną przez klientów marką jest Taste Of The Wild. Firma ta zajmuje się produkcją karm, które nie zawierają w swoim składzie zbóż. Czy są warte polecenia? Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem tej karmy, koniecznie przeczytaj poniższą recenzję Taste Of The Wild Sierra Mountain.

Taste Of The Wild Sierra Mountain 12,2 kg – skład

Taste Of The Wild Sierra Mountain 12,2 kg – test składu tego produktu wypada bardzo przyzwoicie. Za duży atut można uznać obecność tylko jednego źródła białka. Dzięki temu karma jest bardzo dobrze przyswajalna i z powodzeniem sprawdza się w diecie wszystkich psich alergików. Spora zaletą jest też fakt, że karma Taste Of The Wild Sierra Mountain to produkt bezzbożowy. Wielu weterynarzy zgodnie twierdzi, że zboża są w karmach jedynie wypełniaczami i mogą spowodować wiele problemów zdrowotnych.

Źródłem białka w tej karmie jest jagnięcina. Warto zaznaczyć, że w składzie nie ma żadnych produktów ubocznych pozostających po uboju – jedynie mięso i mączka jagnięca. Również źródło węglowodanów jest wysokiej jakości, a konkretnie – są nim bataty. Zawierają one wiele wartościowych składników odżywczych, takich jak błonnik, witaminy, żelazo, wapń oraz betakaroten. W składzie znajduje się niezwykle ceniony przez zwierzęcych dietetyków korzeń cykorii. Jest źródłem inuliny – wykazuje ona działanie prebiotyczne. Dzięki niej karma ta doskonale nadaje się dla psów zmagających się z problemami dotyczącymi funkcjonowania układu pokarmowego. Karma Taste Of The Wild sprawdza się jako pokarm bytowy dla psów z tendencją do niestrawności. W składzie wyszczególniono także wszystkie witaminy i minerały, które zalecane są w standardowym, codziennym i poprawnym żywieniu psów.

Karma Taste Of The Wild – opinie

Jeżeli chodzi o Taste Of The Wild Sierra Mountain, opinie klientów świadczą o tym, że jest to produkt niezwykle uniwersalny i doskonale sprawdza się w żywieniu czworonogów w różnych typach. Właściciele decydują się na wybór tej karmy dla psów wszystkich ras i wielkości – bez względu na ich wiek. Czworonogi karmione tym produktem są energiczne i wesołe, a przede wszystkim nie zmagają się z uczuleniami i problemami żołądkowymi. Wiele osób ceni sobie również odpowiedni balans pomiędzy białkiem, węglowodanami i tłuszczami w tej karmie. Węglowodany utrzymane są na stosunkowo niskim poziomie, dzięki czemu praktycznie nie istnieje ryzyko wystąpienia niekontrolowanego przybrania na wadze. To dobry wybór dla tych posiadaczy czworonogów, dla których liczy się potwierdzone i ekologiczne pochodzenie składników wykorzystanych do produkcji. Taste Of The Wild – opinie właścicieli psów potwierdzają – to produkt zdecydowanie wart polecenia.