Wentylator kolumnowy Clatronic T-VL 3546 to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elegancki design oraz tych, którym zależy na ekonomii przestrzeni. Wśród wielu opinii użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup tego urządzenia, na pierwszy plan wysuwa się jego cichy tryb pracy, wydajność (bardzo mocne chłodzenie) oraz wytrzymałość. Na uwagę zasługuje także estetyczny wygląd urządzenia: smukły i klasyczny wygląd wentylatora kolumnowego pozwala na dopasowanie go do każdej aranżacji wnętrza.

Clatronic T-VL 3546 – ulga i rześkość na wyciągnięcie ręki

Główne zalety modelu Clatronic T-VL 3546 to przede wszystkim:

  • ergonomiczna konstrukcja: w przeciwieństwie do swoich tradycyjnych obrotowych odpowiedników wentylator kolumnowy Clatronic T-VL 3546 wydmuchuje chłodne powietrze na całej wysokości. Wpływa to nie tylko na równomiernie chłodzenie danej strefy, ale także na ograniczenie siły podmuchu, która nie powoduje dyskomfortu podczas przebywania w pobliżu urządzenia.
  • trzy tryby pracy: wentylator daje możliwość regulacji siły nawiewu, co wpływa na skuteczniejsze chłodzenie pomieszczenia: wystarczy dobrać prędkość pracy w zależności od temperatury od metrażu danego wnętrza, aby cieszyć się chłodnym powietrzem.
  • oszczędność miejsca: model Clatronic T-VL 3546 nie zajmuje dużo miejsca dzięki swojej kolumnowej budowie, co sprawia, że jesteś w stanie korzystać z niego w każdym pomieszczeniu w domu. Jest także łatwy w przenoszeniu z miejsca na miejsce.
  • funkcja timera: dzięki tej opcji jesteś w stanie zaprogramować pracę urządzenia do maksimum 2 godzin. Po upływie ustawionego przedziału czasu wentylator wyłączy się automatycznie. Jest to bardzo przydatna opcja w nocy bądź jeśli planujesz wyjść na krótko z domu i po powrocie chcesz cieszyć się chłodnym pomieszczeniem. Przy użyciu timera możesz również wybrać siłę nawiewu.
  • opcja obrotu: wentylator  Clatronic T-VL 3546 umożliwia także obrót o 75°, który można dowolnie włączać w zależności od potrzeby. Pozwala to na skuteczniejsze i szybsze wychłodzenie większej powierzchni w razie potrzeby.
  • wygodny uchwyt: wentylator należy do sprzętów, które powinny odznaczać się łatwością w przenoszeniu. Dlatego model Clatronic T-VL 3546 został wyposażony w poręczny uchwyt ułatwiający przestawianie wentylatora w zależności od naszych potrzeb.
  • stabilna podstawa: dzięki odpowiednio wyprofilowanej płycie podstawy wentylator można swobodnie stawiać na każdym rodzaju powierzchni podłogi bez obaw o to, że przewróci się podczas pracy.
  • przełącznik funkcji drgań: jeśli używasz urządzenia na najwyższym trybie mocy, możesz zredukować siłę jednostajnych drgań za pomocą przełącznika. Wpływa to na większy komfort użytkowania wentylatora.

Wentylator Clatronic T-VL 3546 – podsumowanie

Podsumowując, jeśli szukasz funkcjonalnego modelu, który spełnia bez zarzutu swoje zadanie, a dodatkowo elegancko prezentuje się we wnętrzu, postaw na model Clatronic T-VL 3546. Jest to urządzenie w atrakcyjnej cenie, które sprawi, że możesz cieszyć się chłodnym powietrzem w swoim domu bez ryzyka przeziębień i odczuwania dyskomfortu.

Dotychczasowi użytkownicy zostawiają o modelu Clatronic T-VL 3546 same pozytywne opinie, jednocześnie zachwalając fakt, że cena urządzenia jest niska.