Przenośny wentylator Rowenta Turbo Silence Stand Extreme VU5670F0 z pewnością znajdzie zwolenników wśród osób, które stawiają na wygodne w obsłudze sprzęty wyróżniające się wysoką wydajnością pracy i solidnym wykończeniem. Wielu użytkowników, którzy zakupili ten model, podkreśla bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Wśród głównych zalet modelu wymienia się przede wszystkim: możliwość regulacji wysokości dzięki wysuwanej, teleskopowej nóżce, poręczny uchwyt ułatwiający przenoszenie wentylatora z pokoju do pokoju, i jego przechowywanie, wygodny i intuicyjny pilot do sterowania oraz wykonanie z odpornej na zniszczenia stali nierdzewnej.

Wentylator Rowenta VU5670F0 – powiew nowoczesności

Prezentowany model na tle urządzeń innych producentów zdecydowanie wyróżniają inteligentne technologie, w które został wyposażony wentylator Rowenta VU5670F0. Jego główne walory to:

  • możliwość zdalnego sterowania: wentylator Rowenta VU5670F0 umożliwia sterowanie zarówno manualne, jak i za pomocą pilota: za jego pomocą możesz nie tylko włączyć i wyłączyć chłodzenie, ale także dobrać optymalny tryb pracy wentylatora i jego moc. Jest to wyjątkowo wygodna funkcjonalność, która pozwala Ci korzystać z urządzenia bez konieczności wstawania z fotela.
  • technologia Decrescendo: ta innowacyjna funkcja automatycznie obniża prędkość przepływu powietrza w cyklach 15-minutowych do poziomu trybu nocnego. Dzięki niej możesz cieszyć się równomiernie schłodzonym pomieszczeniem bez obawy o to, że się przeziębisz.
  • 5 opcji prędkości nawiewu: w modelu Rowenta VU5670F0 masz możliwość kontroli mocy nawiewu. Do wyboru masz także opcję Super Turbo która gwarantuje moc silnego i natychmiastowego odświeżenia.
  • funkcja cyfrowego timera: dzięki tej opcji możesz wybrać spomiędzy czterech przedziałów czasu pracy urządzenia (godziny, 2h, 4h i 8h). Po wybranym czasie wentylator automatycznie się wyłączy. Jest to idealna opcja na noc oraz wtedy, kiedy po powrocie do domu w upalne dni chcesz od razu cieszyć się chłodnym mieszkaniem.
  • automatyczna oscylacja: model posiada aż 120º zakresu obrotu, co pozwala na wyjątkowo wydajne i równomierne schłodzenie całego pomieszczenia. Zarówno tryb, jak i kierunek oscylacji możesz kontrolować w zależności od Twoich upodobań, co znacznie zwiększa wygodę użytkowania.
  • tryb nocny: przy pomocy tego trybu poziom hałasu emitowany przez urządzenie zostaje obniżony do minimum, co pozwala cieszyć się chłodem wentylatora także w czasie snu
  • opcja oszczędzania energii: wentylator Rowenta VU5670F0 został także wyposażony w tryb eco, który pozwala na mniejsze zużycie energii elektrycznej podczas pracy. Jest to przydatna funkcja, kiedy zamierzasz korzystać z urządzenia przez dłuższy czas.

Wentylator ROWENTA VU5670F0 – podsumowanie

Podsumowując, wentylator Rowenta VU5670F0 to połączenie nowoczesności, komfortu oraz wysokiej jakości wykonania. Z uwagi na swoje liczne zaawansowane technologie model przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom, które szukają funkcjonalnego sprzętu o wysokim stopniu zautomatyzowania. Model Rowenta VU5670F0 cieszy się także pozytywnymi opiniami użytkowników, którzy podkreślają jego przystępną cenę.