Canon PowerShot SX620 HS Essentials łączy praktyczną funkcjonalność poręcznego aparatu kompaktowego ze znakomitą jakością rejestrowanych zdjęć i materiałów video. Stanowi idealny wybór dla tych, którzy chcą wykonywać wysokiej klasy fotografie, a niekoniecznie mają czas i ochotę zagłębiać się w skomplikowane menu czy zawiłe instrukcje.

Doskonała jakość w niewielkich rozmiarach

Mimo niewielkich rozmiarów Canon PowerShot SX620 HS Essentials może pochwalić się naprawdę znakomitymi parametrami. Za wysoką jakość Twoich zdjęć odpowiada matryca światłoczuła CMOS o wielkości 1/2,3 cala i rozdzielczości aż 20,2 miliona pikseli! Oznacza to, że z tym modelem bez trudu uda Ci się uchwycić wszystkie detale fotografowanej sceny, a zdjęcia będą po prostu wyraźne i pełne rzeczywistych kolorów. Wszystkie omawiające Canon Powershot SX620 HS opinie są również zgodne co do doskonałej jakości obiektywu tego aparatu. W tym kompaktowym modelu otrzymujesz aż 25-krotny zoom optyczny z możliwością dodatkowego, 50-krotnego zbliżenia kadru dzięki cyfrowemu ZoomPlus. Pozwoli Ci to wykonywać nie tylko bliskie portrety, ale również fotografować odległe krajobrazy, ciekawe detale architektoniczne lub życie dzikiej przyrody. A zrobisz to wszystko aparatem, który bez trudu zmieści się w Twojej kieszeni!

Wyraźne zdjęcia w każdych warunkach

Canon PowerShot SX620 HS Essentials oferuje czułość ISO 80-3200, przy jasności obiektywu f/3.2-6.6. Oznacza to tyle, że Twoje zdjęcia pozostaną ostre i wyraźne nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Praktycznie każdy analizujący Canon Powershot SX620 HS test potwierdza, że na zachowanie doskonałej ostrości fotografii i filmów znacząco wpływa inteligentny system optycznej stabilizacji obrazu. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz już dłużej martwić się przypadkowym poruszeniem ręki i ryzykiem popsucia zdjęcia!

Aparat, który dba o Twój komfort

Każda recenzja Canon Powershot SX620 HS podkreśla praktyczną wygodę hybrydowej automatyki, zastosowanej w kolejnych trybach fotograficznych. Z tym modelem nie musisz martwić się skomplikowanymi ustawieniami, bo aparat po prostu sam dobierze je precyzyjnie do Twoich potrzeb! Oczywiście oprócz zdjęć, z tym wszechstronnym sprzętem możesz również kręcić wysokiej jakości filmy w rozdzielczości Full HD. Opcja migawki w trybie samowyzwalacza czy możliwość robienia zdjęć seryjnych (ok. 2,5 zdjęcia na sekundę) w jeszcze większym stopniu umożliwią Ci uchwycenie na zawsze każdej wyjątkowej chwili.

Praktyczna funkcjonalność

Specjalnie dla Twojej wygody Canon PowerShot SX620 HS Essentials wyposażono w duży, trzycalowy ekran LCD. Dzięki niemu nie tylko bez trudu wykadrujesz fotografowaną scenę, ale również zyskasz możliwość wygodnego odtwarzania zdjęć i filmów. Do tego wbudowana mocna lampa błyskowa pozwoli Ci robić zdjęcia praktycznie w każdych warunkach. Ogromnym udogodnieniem w korzystaniu z tego aparatu bez wątpienia będzie obsługa komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi i NFC. Teraz możesz błyskawicznie przesyłać swoje zdjęcia do urządzeń mobilnych czy komputera domowego bez potrzeby łączenia się przez dodatkowy kabel.