Myszka Logitech MX Ergo – postaw na zaawansowaną technologię

Mysz Logitech MX Ergo przeznaczona do używania zamiast touchpada w komputerach przenośnych to model idealny dla wszystkich, którzy szukają wielofunkcyjnego urządzenia pozwalającego ograniczyć obciążenie przy dłuższej pracy. Prezentowany model to myszka kulkowa udoskonalona o optyczny czujnik. Jej działanie, które odróżnia ją od innych myszek, polega na tym, że nie musisz przesuwać jej po powierzchni. Wystarczy, że trzymasz ją w jednej pozycji i kręcisz samą kulkę (nazywaną fachowo trackballem), dzięki której czujnik interpretuje ruch. Choć przyciski i scroll znajdują się w tym samym miejscu, co w tradycyjnych modelach, sam kursor przesuwasz kciukiem.

Urządzenie dodatkowo wyposażono w technologie takie jak:

  • zaawansowane śledzenie ruchów: dzięki tej opcji możesz wygodnie nawigować między stronami w Internecie oraz pracować także na nierównych powierzchniach. Umożliwia również płynne przełączanie się między tym trybem a bardziej precyzyjnym wskazywaniem.
  • technologia Logitech flow: ta funkcja pozwoli Ci na płynną pracę na kilku komputerach. Możesz dowolnie przełączać się między urządzeniami lub korzystać z nich równocześnie za pomocą jednego przycisku.
  • dodatkowe funkcjonalności: na myszce zostały umieszczone dodatkowe przyciski, które pozwalają za pomocą jednego kliknięcia wykonać dane polecenie: jest to opcja cofnij/ponów, przewiń dalej/wstecz w przeglądarce internetowej, wycisz/wyłącz mikrofon, zatrzymanie/odtwarzanie filmu.
  • energooszczędny akumulator: dzięki najnowszej technologii mysz MX Ergo działa na naładowanym akumulatorze aż przez 4 miesiące. Co ważne, urządzenie ładuje się także wyjątkowo szybko: jedna minuta ładowania wystarcza na cały dodatkowy dzień pracy.

Model Logitech MX Ergo wyróżnia wykonanie z dbałością o jak największy komfort użytkowania przy dłuższej pracy trwającej wiele godzin. Z tego powodu został wyposażony w następujące udogodnienia:

  • precyzyjne kółko przewijania: poza opcją scrollowania model posiada możliwość naciśnięcia przycisku w celu zmiany szybkości i precyzji kursora. Dodatkowo masz dostęp do opcji przewijania zarówno w poziomie, jak i pionie.
  • regulowany zawias boczny: dzięki wyposażeniu w specjalną podkładkę model można pochylić pod kątem 20°, aby uzyskać pozycję jak najbardziej naturalną dla Twojej dłoni i przedramienia, co zapewni Ci maksymalny komfort pracy. Specjalnie dopasowany kształt myszy dodatkowo gwarantuje pełne podparcie dla dłoni.

Logitech MX Ergo – komfort przede wszystkim

Według opinii na temat myszy Logitech MX Ergo urządzenie wyróżnia się wysokim poziomem precyzji, co sprawia, że deklasuje większość modeli z tej kategorii. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej funkcji trackballa, który umożliwia korzystanie z myszki w każdych warunkach. Wykonanie tego modelu zapewnia także niebywałą wygodę, dzięki czemu myszka sprawdza się w wielu zawodach, gdzie wymagana jest wysoka dokładność oraz wielogodzinna praca bez przerwy.

Podsumowując, jeśli szukasz nowoczesnej i wydajnej myszy bezprzewodowej do Twojego laptopa lub netbooka, którą wyróżnia doskonały stosunek jakości do ceny, postaw na model Logitech MX Ergo.