Marka Durex jest rozpoznawalna przede wszystkim jako światowy lider produkcji wysokiej jakości prezerwatyw. Obecne firma oferuje nie tylko produkty służące antykoncepcji, ale również liczne akcesoria przeznaczone do urozmaicania miłosnych igraszek. W wachlarzu dostępnych przedmiotów można znaleźć między innymi poręcznych rozmiarów wibrator Durex Play Delight. Test potwierdził, iż to urządzenie stanowi doskonały przedmiot, który sprawia przyjemność na najwyższym poziomie.

 

Durex Play Delight – recenzja

 

Przeprowadzany test wibratora Durex Play Delight warto rozpocząć do przyjrzenia się produktowi. W środku opakowania znajduje się niewielkich rozmiarów sprzęt, który bez problemu mieści się w dłoni. Po zmierzeniu jego długość wynosi zaledwie 9 cm, zaś szerokość w zależności od miejsca mierzenia – około 2 cm. Wykonując własny test wibratora Durex Play Delight z pewnością zauważysz, że produkt został wykonany z gładkiego silikonu, który jest bardzo przyjemny w dotyku. Na uwagę zasługuje również smukły wygląd urządzenia.

 

Erotyczny gadżet jest produktem premium, który nie kojarzy się z prymitywnymi akcesoriami erotycznymi znanymi z obskurnych sex-shopów. Chociaż opinie Durex Play Delight mogą zależeć od gustu użytkowniczek, to trudno nie zgodzić się, że to produkt wykonany w nowoczesnym stylu. Na uwagę zasługuje również zawarta w opakowaniu bateria typu AAA, która zasila wibrator przez około 5 godzin użytkowania. Dzięki temu zakupiony produkt jest gotowy do użycia, co pozwala uniknąć konieczności zakupów, gdy ochota na zabawę sięga zenitu.

 

Durex Play Delight – opinie dotyczące funkcjonalności

 

Produkt posiadania jeden tryb wibracji. W niektórych opiniach Durex Play Delight uznawane jest to za wadę, chociaż minimalizm urządzenia może zostać również odebrany jako zaleta. Wiadomo, że przypadku zaawansowanych akcesoriów erotycznych można niechcący przełączyć tryb działania, co często zakłóca miłosną zabawę. W trakcie całego testu Durex Play Delight wykazał, że dzięki prostej obsłudze opartej o zasadę „włącz i wyłącz” nie sprawia żadnych przykrych niespodzianek.

 

Dzięki smukłemu kształtowi wibrator idealnie nadaje się do stymulacji łechtaczki, która może stanowić grę wstępną przed penetracją. Materiał, z którego wykonany jest produkt sprawia, że wystarczy zamknąć na chwilę oczy, żeby wyobrazić sobie obcowanie z ludzką skórą. Produkt równie komfortowo sprawdza się w przypadku użycia do stymulacji wnętrza pochwy. Jego niewielki kształt powoduje, że jest idealny dla kobiet rozpoczynających zabawę z akcesoriami erotycznymi.

 

Durex Play Delight test – podsumowanie

 

Przetestowany produkt z pewnością wyróżnia się prostotą obsługi, smukłym wyglądem oraz niewielkim rozmiarem. Wibrator jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych miłośniczek akcesoriów erotycznych, które cenią sobie komfort użytkowania, a także wysoką jakość produktu. Może być przeznaczony zarówno dla świadomych swego ciała singielek, jak i par, które szukają urozmaicenia w łóżku.