Ekspres ciśnieniowy Jura E8 Piano White

Jeżeli poszukujesz nowoczesnego ekspresu do kawy, który nie tylko będzie prezentował się idealnie, ale również będzie niezwykle prosty w obsłudze, koniecznie sprawdź ekspres ciśnieniowy Jura E8 Piano White, który został wyposażony w najnowsze technologie! Przy pomocy tego ekskluzywnego urządzenia będziesz w stanie przygotować wiele wyśmienitych kaw. Urządzenie pozwala bowiem na zaprogramowanie aż piętnastu unikalnych napojów, które z pewnością zadowolą każdego miłośnika kawy!

Ekspres Jura E8 Piano White pozwala również na tworzenie napojów mlecznych – posiada bowiem nową dyszę spieniającą, która działa bez zarzutu. Urządzenie to wyposażone zostało również w karbowany zbiornik na wodę. Element taki znacząco podnosi estetykę sprzętu, który prezentuje się doskonale i może równocześnie stanowić doskonały dodatek aranżacyjny do każdego pomieszczenia. Cena opisywanego ekspresu jest dodatkowo przystępna – praktycznie każdy może zatem zainwestować i cieszyć się swoją ulubioną kawą z ekspresu Jura E8.

Szybkość i precyzja – recenzja Jura E8 Piano White

 

Zalet inwestycji w ekspres Jura E8 Piano White jest naprawdę wiele, a jedną z nich jest wgrany system P.E.P, który polega na impulsowym parzeniu kawy w szybkich cyklach. Tworzone w ten sposób espresso nie ma sobie równych, o czym przekonało się już wielu klientów z całej Polski. Warto również dodać, że każde urządzenie tej firmy posiada niezwykle precyzyjny, sześciostopniowy młynek Aroma G3, który sprawia, że przygotowywanie swojego ulubionego napoju jest wręcz błyskawiczne. Doskonałym rozwiązaniem jest również możliwość ustawienia aż ośmiu poziomów mocy kawy! Taka opcja z pewnością zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta!

Istotną wiadomością dla potencjalnego klienta jest również fakt, że ekspres Jura E8 Piano White może być sterowany za pomocą smartfona. Możesz zatem przygotować wszystkie kawy, operując jedynie swoim telefonem. System JOE jest niezwykle intuicyjny, a także wygodny i umożliwia bezproblemowe korzystanie z możliwości tego sprzętu. Wystarczy dokupić nadajnik Smart Connect, a ekspres Jura E8 Piano White posłusznie wykona wszelkie ustawione w telefonie zadania. Urządzenie takie nabyć można w przystępnej cenie i może ono przynieść wiele korzyści każdemu, kto chciałby szybko i sprawnie posługiwać się ekspresem Jura E8.

Ekspres Jura E8 – opinie

Ekspres Jura E8 jest niezwykle popularnym urządzeniem, które cieszy się również sporym uznaniem. Świadczyć o tym mogą na przykład pozytywne opinie klientów, którzy posiadają ten profesjonalny sprzęt we własnym domu. Inwestycja w tak doskonały pod względem wykonania oraz użytkowania ekspres jest bardzo opłacalna. Jeszcze raz warto podkreślić, że korzystanie z tego urządzenia jest wręcz banalnie proste i na pewno każdy klient poradzi sobie z tym doskonale. Ekspres Jura E8 prezentuje się doskonale – jego elegancki wygląd na pewno dopełni aranżacji każdej kuchni czy kawiarni. Sprawdź sam i przekonaj się, jak wyśmienicie smakuje kawa z tego ekspresu!