Głośniki bezprzewodowe firmy JBL to rozpoznawalne gadżety nieustannie zyskujące coraz większą popularność. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom można zabrać je wszędzie. Doskonale sprawdzą się podczas plenerowych imprez i spotkań. Większość głośników mobilnych pomimo kompaktowej wielkości, oferuje głośne i pełne mocy brzmienie. Są to gadżety funkcjonalne i użyteczne – sprawdzające się w każdych warunkach. Charakteryzują się one wytrzymałym czasem baterii, dzięki czemu nie trzeba martwić się o notoryczne ładowanie sprzętu. Jeżeli rozważasz zakup głośnika przenośnego – koniecznie zapoznaj się z naszą recenzją modelu JBL Charge 4 – jest to urządzenie wyjątkowe, gdyż pełni dodatkową funkcję powerbanku.

Głośnik bluetooth JBL Charge 4 – kompaktowy głośnik i źródło energii w jednym

Głośnik bluetooth JBL Charge 4 został zaprojektowany w niezwykle estetyczny sposób. Jego forma sprawia, że jest on niezwykle wygodny w użytku. Jego kształt jest kompaktowy i poręczny. Brzmienie głośnika bardzo przystępne i głośne. Urządzenie szczególnie dobrze wypada w odtwarzaniu muzyki rozrywkowej – rockowej i popowej. Każdy użytkownik, dla którego podstawowym źródłem odtwarzanej muzyki jest smartfon i aplikacja typu Spotify – produkt ten będzie strzałem w dziesiątkę. Na pierwszy rzut oka uwagę przykuwa pasmo basowe – jak na tak mały gadżet jest naprawdę imponujące i wywiera dobre wrażenie. Również wysokie i średnie częstotliwości brzmią niezwykle klarownie. Niezaprzeczalnym atutem tego produktu jest fakt, że pełni on również funkcję powerbanku. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o zabieraniu ze sobą podczas wyjścia aż dwóch urządzeń.

Specyfikacja – JBL Charge 4

Głośnik JBL Charge 4 w teście jakości dźwięku wypada naprawdę dobrze i wyróżnia się na tle innych produktów z porównywalnej półki cenowej. Połączenie bluetooth gwarantuje płynne połączenie na odległość 10 m. Na pokładzie głośnika znajduje się stereofoniczny system dźwiękowy, a jego moc to 2 x 10 W. Wymiary głośnika są naprawdę niewielkie. Dzięki temu jest on bardzo kompaktowy i łatwy w przenoszeniu.

Dodatkowym atutem jest fakt, że urządzenie będzie odporne na zachlapania – ze spokojem można z niego korzystać podczas wypadu na basen czy nad jezioro. Gadżet posiada certyfikat wodoodporności IPX7 – świadczy on o możliwości zanurzenia na głębokość 1 m przez 30 minut. Głośnik mobilny JBL Charge 4 można połączyć z dwoma urządzeniami jednocześnie. Dzięki temu dwie osoby mogą kontrolować odtwarzaną muzykę. Akumulator pozwala na ciągłą pracę nawet przez 20 godzin zegarowych. Pełen cykl ładowania trwa około 4 godziny.

Czy warto kupić głośnik JBL Charge 4?

Opinie użytkowników świadczą o tym, że głośnik JBL Charge 4 to dopracowane urządzenie, które doskonale sprawdzi się jako gadżet do smartfona. Głośnik oferuje dobrą jakość dźwięku, jest poręczny i wodoodporny. Co prawda, to nie sprzęt przeznaczony do audiofilskiego słuchania muzyki, jednak doskonale spełni swoją rolę podczas imprez i spotkań na świeżym powietrzu. Jego dodatkowym atutem jest pełnienie funkcji powerbanku. Doskonały będzie także stosunek jakości wykonania do ceny. Jest to urządzenie, które doskonale sprawdzi się nawet w wymagających warunkach.