LELO Elise 2 to trafiony wybór, jeśli poszukujesz wysokiej jakości gadżetu erotycznego na lata. Stanowi  produkt, którego projekt był dokładnie przemyślany na każdym etapie jego powstawania, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet. Zarówno jego wygląd, jak i możliwości udowadniają fakt, że dla doświadczonych jak i początkujących Pań nie ma lepszego wyboru niż wibrator LELO Elise 2. Opinie zachwyconych czytelniczek to potwierdzają.

 

LELO Elise 2 – recenzja

 

Elise 2 dobrze dopasowuje się do kształtów ciała kobiety. Smukły, odpowiednio wygięty wibrator jest nie tylko skuteczny w swoim działaniu, ale także zagwarantuje Ci bezpieczeństwo użytkowania. Warto podkreślić fakt, że powstał z wysokiej jakości silikonu medycznego, który charakteryzuje produkty tej marki. Testy LELO Elise 2 udowodniły, że jest to wibrator trwały, wykonany ze szczególną dbałością o szczegóły, delikatny w dotyku, a zarazem umożliwiający intensyfikowanie doznać na aż pięciu poziomach. Powstał w całości w eleganckim, głębokim śliwkowym kolorze, który zachwycił większość użytkowniczek. Stanowi doskonały wybór na prezent dla bliskiej osoby, np. z okazji Walentynek czy rocznicy. Jego kształt i gładka forma umożliwia stymulowanie różnych partii ciała bez konieczności sięgania po dodatkowe gadżety.

 

LELO Elise 2 – test

 

Recenzja LELO Elise 2 powstała w oparciu o opinie setek internautek, którym znane są produkty tej marki. Okazało się, że wybór tego modelu to świetna decyzja – wbudowany akumulator umożliwia zabranie gadżetu w podróż czy sięganie po niego w dowolnym momencie dzięki trwałej baterii. Testy LELO Elise 2 udowodniły wodoodporność urządzenia, dzięki czemu możesz korzystać z niego pod prysznicem czy w wannie bez obawy o uszkodzenie. Wiele kobiet uważa, że ten model jest świetnym kompanem zarówno podczas zabaw solo, jak i jako urozmaicenie zbliżeń z partnerem, co umożliwia wprowadzenie nowych doznań w życiu erotycznym. Za sprawą wielostopniowej regulacji intensywności to jedno urządzenie sprawdzi się zarówno wtedy, kiedy chcesz się zrelaksować, jak i w chwilach, gdy szukasz mocniejszych wrażeń. Oszczędza to nie tylko Twój czas, ale także pieniądze, które musiałabyś wydać na urządzenia uzupełniające Twoją kolekcję.

 

LELO Elise 2 – jak zadbać o urządzenie?

 

LELO Elise 2 nie wymaga żadnego specjalnego traktowania. Wystarczy, że po każdym użyciu umyjesz go ciepłą wodą z mydłem, dzięki czemu utrzymanie gadżetu w czystości jest banalnie proste. W trakcie użytkowania zaleca się sięganie po lubrykanty na bazie wody, co stanowi dodatkowy atut wibratora. Ten rodzaj nawilżenia jest niezwykle delikatny dla skóry i nie wywołuje podrażnień czy reakcji alergicznych. Wygodna ładowarka dołączona do Elise 2 uwalnia Cię od konieczności myślenia o zapasowych bateriach oraz pozwala na przechowywanie ulubionego gadżetu zawsze w gotowości. Wibrator LELO Elise 2 stanowi udany zakup, jeśli poszukujesz niezawodnego gadżetu wysokiej jakości. Urządzenie długo będzie służyło Twojemu życiu intymnemu, zapewniając Ci przyjemność zawsze wtedy, kiedy po niego sięgniesz.