Firma LG już od kilku lat próbuje nadgonić czołówkę najlepiej sprzedających się smartfonów, które oferują system operacyjny Android. Coraz to nowsze propozycje tego producenta to też większa dbałość o szczegóły, a także próba poprawienia specyfikacji technicznej, bez której niemożliwe jest zaimponowanie wielu użytkowników smartfonów na całym świecie. Obserwujesz nowy model LG, ale nie wiesz, czy jest to propozycja idealna dla Ciebie? Wielu potencjalnych klientów z zaciekawieniem obserwuje propozycję LG G7 ThinQ. Recenzje tego modelu mogą okazać się szczególnie pomocne w procesie zakupowym.

LG G7 ThinQ Test – na co warto zwrócić uwagę?

Zakup smartfona może być zdecydowanie jednym z trudniejszych przedsięwzięć, jeśli chodzi o wyposażenie się w tego rodzaju sprzęt. Smartfon jest przecież obecnie już miniaturowym komputerem, a czasy, gdy telefon służył jedynie do dzwonienia czy wysyłania wiadomości tekstowych, dawno już odeszły w zapomnienie. Z tego właśnie powodu już żaden użytkownik smartfona nie pozwala sobie na nieprzemyślane zakupu, które mogą doprowadzić do nabycia sprzętu złej jakości. Zastanawiasz się, jak na tym polu przedstawia się flagowiec LG G7 ThnikQ? Recenzje tego telefonu to najlepszy sposób, aby przekonać się o jego przygotowaniu do pracy.

LG G7 ThinQ recenzje – wyposażenie techniczne

Pierwszą rzeczą, na jaką należy zwrócić szczególną uwagę przy okazji zakupu smartfona, jest z pewnością jego specyfikacja techniczna. To w zasadzie podstawa do wszelkich dalszych działań, ponieważ źle wyposażony telefon nie będzie spełniał swoich podstawowych funkcji, a więc sam zakup okaże się całkowicie bezcelowy.

Co na tym polu ma do zaoferowania nowy flagowiec marki LG? Jako system operacyjny zastosowano w nim dobrze sprawujący się Android 8.0 Oreo. Jeśli chodzi o baterię, producent zdecydował się na zastosowanie dość standardowej pojemności, czyli 3000 mAh. Dodatkowym atutem z pewnością jest możliwość szybkiego ładowania – wszystko dzięki wykorzystaniu technologii Quick Charge 3.0, jaką prezentuje nowy model LG G7 ThinkQ. Test tego urządzenia musi również zawierać istotną wzmiankę o aspekcie pamięci. Wbudowany zasób to 64GB. Wartość pamięci RAM natomiast wynosi 4Gb. Są wartości optymalne, które pozwalają na swobodne korzystanie z urządzenia. Potrzebujesz więcej? Również i na tym polu producent przemyślał wiele kwestii. W nowej propozycji LG znajdziesz wygodny slot na kartę microSD, dzięki któremu możliwości w zakresie przechowywania danych mogą zostać z łatwością rozszerzone.

LG G7 ThinkQ – opinie użytkowników na temat praktycznych kwestii

Nowa propozycja LG wywołała na rynku smartfonów niemałe poruszenie. Prezentowane urządzenie łączy w sobie nie tylko dobre przygotowanie techniczne, ale także imponujące walory estetyczne, które przekonały już wielu użytkowników. Na uwagę z pewnością zasługuje wyjątkowa obudowa, której kolor zmienia się pod wpływem światła. Kolejnym atutem jest wąski ekran, dzięki któremu telefon prezentuje się szczególnie gustownie.