Czyste powietrze w pomieszczeniach jest bardzo ważne nie tylko dla komfortu, ale również dla zdrowia osób, które w nich przebywają. Aktualnie mamy do czynienia z wieloma różnymi niekorzystnymi czynnikami pogarszającymi czystość i jakość powietrza. Na szczęście rozwiązaniem takich problemów jest oczyszczacz powietrza Winix Zero. Głównym zadaniem tego sprzętu jest efektywne filtrowanie i oczyszczanie powietrza z różnego rodzaju zanieczyszczeń mechanicznych, bakterii, wirusów, grzybów oraz innych zarazków i drobnoustrojów. Jeśli więc zależy TCi na świeżym i przede wszystkim czystym powietrzu to prezentowany produkt z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Warto zaznaczyć, że test Winix Zero potwierdził skuteczność tego urządzenia w zakresie likwidacji pyłu zawieszonego PM 2,5, który stanowi duży problem przede wszystkim w wielkich aglomeracjach miejskich. Skuteczne likwidowanie zanieczyszczeń mechanicznych, pyłów, grzybów, bakterii oraz różnych drobnoustrojów jest możliwe dzięki profesjonalnej budowie obejmującej zestaw wydajnych filtrów.

Recenzja Winix Zero – najważniejsze cechy urządzenia

Warto pamiętać, że najważniejszą zaletą posiadaną przez oczyszczacz powietrza Winix Zero jest jego unikalna budowa opierająca się na czterech systemach filtrowania. Pierwszy jest filtr wstępny wyłapujący sierść, pył oraz inne zanieczyszczenia. Dzięki temu dalsze filtry są w stanie pracować skutecznie i niezawodnie przez długi czas. Drugi jest filtr węglowy odpowiedzialny za usuwanie nieprzyjemnych zapachów poprzez likwidację związków organicznych powstających z dymu, podczas gotowania lub pochodzących od zwierząt. Trzecią linią obrony jest filtr TRUE HEPA, który świetnie walczy z grzybami, alergenami oraz większością drobnoustrojów i szkodliwych cząsteczek. Opinie o Winix Zero są bardzo pozytywne również ze względu na wykorzystaną technologię Plasmawave, w ramach której urządzenie tworzy cząsteczki hydroksylowe. Ich zadaniem jest naturalna neutralizacja wirusów, gazów oraz bakterii. W czasie trwania tego procesu nie jest wytwarzany ozon ani żadne inne szkodliwe związki.

Praktyczne i łatwe w obsłudze rozwiązanie

Nowoczesny oczyszczacz powietrza Winix Zero jest urządzeniem, które posiada wskaźnik zmieniający kolor w zależności od jakości powietrza. Co więcej, oferuje on możliwość ustawiania 4 prędkości wentylatora oraz trybu Auto. Sprzęt jest łatwy w obsłudze i można go bezproblemowo dopasować do własnych potrzeb. Atutem jest tryb nocny, dzięki któremu urządzenie nie zakłóca snu, ponieważ wygaszone zostaje podświetlenie przycisków i wskaźników. Warto zainteresować się tym sprzętem w miejscach, w których przebywają osoby cierpiące na alergię, ludzie starsi, dzieci oraz osoby, którym po prostu zależy na wysokiej jakości oraz świeżości powietrza we własnych domach. Cena Winix Zero nie jest wysoka, a w zamian za nią otrzymasz wysokiej jakości urządzenie spełniające rygorystyczne wymagania z zakresu wydajności i bezpieczeństwa. Całość została wykonana z materiałów odpornych na zużycie oraz uszkodzenie.