Kogo powinny zainteresować Steelseries Arctis 9?

Steelseries jest marką skierowaną głównie do entuzjastów gier komputerowych, ale oczywiście nie tylko. Słuchawki Steelseries Arctis 9 są więc świetną propozycją dla graczy, szukających dobrze wyglądającego i porządnego sprzętu audio, który zapewnia dobrej jakości, przestrzenny dźwięk. Sprawdzą się one świetnie podczas grania, rozmowy z przyjaciółmi czy słuchania muzyki.

Odczucia podczas korzystania

Użytkowanie tych słuchawek jest bardzo przyjemne. Miło zaskakuje jakość dźwięku, a także mikrofon. Zwykle przy słuchawkach tego typu, nie spodziewamy się bardzo dobrego mikrofonu, jednak słuchawki Steelseries Arctis 9 naprawdę pozytywnie zaskakują w tej kwestii. Mikrofon dobrze oddaje głos użytkownika, a dzięki funkcji redukcji szumów, nie wyłapuje on zakłóceń z otoczenia. Warto też wspomnieć, że jest on wysuwany. Dzięki takiemu rozwiązaniu można schować go w słuchawkach, kiedy z niego nie korzystamy. Jest to ciekawe rozwiązanie i wygląda bardzo estetycznie. Słuchawki posiadają również przełącznik wyciszania mikrofonu, który pozwala na sprawne włączanie i wyłączanie.

Budowa słuchawek Steelseries Arctis 9

Słuchawki są wykonane z wysokiej jakości materiału. Zostały dobrze wyprofilowane i mają kształt, który dopasowuje się do głowy użytkownika. Ich nauszniki są wykonane z miękkiej mikrofibry, dzięki czemu bardzo przyjemnie leżą na uszach, oraz są przy tym przewiewne. Pomimo tej pozornej lekkości, naprawdę dobrze tłumią dźwięki. Izolacja pozwala odciąć się od hałasów i w pełni cieszyć rozgrywką. Nie musimy się więc obawiać, że przeszkodzą nam jakiekolwiek dźwięki z zewnątrz. Gdy patrzymy na Steelseries Arctis 9, cena może wydać nam się zbyt wysoka. Jednak moim zdaniem, ze względu na tak dobrą jakość wykonania, jest ona adekwatna. Kiedy bierzemy je w dłoń, da się odczuć, że są one naprawdę solidne.

Zalety słuchawek Steelseries Arctis 9

Dużą zaletą Arctis 9, jest to, jak bardzo są wygodne. Podczas korzystania naprawdę nie da się odczuć, że na głowie mamy jakiś większy ciężar. Co niezwykle ważne, nawet po kilku godzinach użytkowania, nie sprawiają one dyskomfortu. Nie jest to wcale takie oczywiste, w przypadku słuchawek nausznych. Często pojawiającym się problemem jest ból uszu czy nawet głowy po kilku godzinach korzystania z tego typu sprzętu. Jednak w przypadku Steelseries Arctis 9 nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło. Jeśli więc podobnie jak ja, nosisz okulary, te słuchawki mogą być dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Łączność bezprzewodowa

Ogromnym plusem jest to, że słuchawki Steelseries Arctis 9 działają bezprzewodowo. Możemy w ten sposób ograniczyć ilość kabli na naszym stanowisku. Dzięki wbudowanemu, pojemnemu akumulatorowi, ze słuchawek będziesz mógł korzystać nawet do 20 godzin. Opcja łączności przez Bluetooth pozwala również na słuchanie muzyki z praktycznie każdego urządzenia.

Opinie użytkowników

Podczas poszukiwania na stronach internetowych słuchawek Steelseries Arctis 9 opinie, jakie można zauważyć, są bardzo pozytywne. Użytkownicy w większości są zadowoleni, zarówno z funkcjonalności, jak i wykonania słuchawek. Nawet moi przyjaciele, po wypróbowaniu tego modelu, byli zaskoczeni jak bardzo jest on wygodny.