W dzisiejszych czasach liczba obecnych na rynku zabawek erotycznych wydaje się nieograniczona, a ich bogaty asortyment dostępny jest dla każdego, kto ma ochotę poeksperymentować i urozmaicić swoje życie seksualne oraz dobrze się bawić – czy to z partnerem, czy w samotności.

 

Kilka dni temu trafił w moje ręce Lovense Ambi. Recenzję postanowiłam napisać dopiero po jego przetestowaniu – i tak właśnie robię. Jest to miniwibrator o ciekawym, niebanalnym kształcie. Posiada dwie końcówki: pierwsza – spiczasta stymuluje precyzyjnie w wybranym miejscu, druga natomiast, większa, umożliwia masowanie wybranego obszaru ciała, pozwalając osiągnąć rozkosz w szerszym aspekcie i na wyższym pułapie doznań.

 

Lovense Ambi test przeszedł idealnie. Wykonany z silikonu medycznego bez dodatku ftalanów pozwala na bezstresowe stosowanie, gdyż dzięki składowi surowców zastosowanych w produkcji mamy pewność, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. Utrzymanie go w czystości też nie stanowi problemu – wystarczy tylko dokładnie go przemyć mydłem w ciepłej wodzie.

 

Lovense Ambi w podróży

 

Tak samo, jak pakujemy do torby podróżnej elektryczną szczoteczkę do zębów czy maszynkę do golenia, kolejnym “obowiązkowym” urządzeniem powinien być od tej pory wibrator Lovense Ambi. Dzięki funkcjonalności, którą jest sterowanie przez telefon, nasz partner będzie czuł, że jest bliżej nas. Wystarczy, aby pobrał aplikację We-Connect i miał dostęp do internetu. Pozwoli mu to na zdalne sterowanie wibracjami, a to w połączeniu z ruchami, jakie będzie wykonywać osoba posiadająca wibrator, zapewni obojgu niezapomniane doznania.

 

Wibrator Lovense Ambii może być wszędzie tam, gdzie Ty

 

Wibrator nie jest duży, może się spokojnie zmieścić w torebce. Dzięki akumulatorowi nie ma potrzeby zabierania ze sobą dodatkowego kabla zasilającego czy zapasowych baterii. Jednym słowem, jest bardzo mobilny.

 

Dodatkowym argumentem, aby zaopatrzyć się w wibrator Lovense Ambi, może być fakt, że jest on wodoodporny. Kiedy masz ochotę na chwilę relaksu po ciężkim dniu i planujesz np. wziąć długą kąpiel, wystarczy światło świec, ciepła woda, ulubiony olejek zapachowy i to niezwykłe urządzenie. Dzisiejszy styl życia, ciągły bieg za pieniądzem, karierą to źródło nieustannego stresu. Każda kobieta zasługuje na posiadanie wibratora nie tylko mobilnego, ale i wielofunkcyjnego, który pomoże jej się odprężyć.

Podsumowując recenzję Lovense Ambi, opinia może być tylko jedna: to doskonały wybór. Jego główne zalety to:

  • kształt czyli dwie końcówki,
  • możliwość dobrania dowolnego trybu wibrowania nie tylko samodzielnie, ale również zdalnie – można oddać kontrolę nad zabawką partnerowi, który nie musi wcale znajdować się blisko, dzięki aplikacji We-Connect,
  • wydajny akumulator oraz wodoodporność, co daje możliwość zabrania go nie tylko w podróż, pod prysznic ale czy do wanny.

 

Te wszystkie cechy pozwalają umieścić go w grupie must have. Wibrator ten jest odpowiedzią producentów na coraz większe potrzeby klientów. Zawiera w sobie wszystko to, co jest potrzebne Tobie oraz Twojemu partnerowi w osiągnięciu rozkoszy. Kiedy wypróbujesz go po raz pierwszy, będziesz już wiedzieć, że jest to gadżet na miarę Twoich potrzeb.