Moja córeczka po zakupie tego cuda zdecydowanie zmieniła swoją ulubioną zabawkę. Teraz za każdym razem, gdy usłyszy charakterystyczną wesołą piosenkę, to buzia jej się cieszy. Jestem pozytywnie zaskoczona ceną uczących kredek kolorków Fisher Price – nie jest ona wygórowana jak na zabawkę tak wysokiej jakości. Mimo że produkt jest niewielki, to doskonale spełnia swoją funkcję. Powiedziałabym, że jest to nawet plusem, gdyż nie ma dużo sprzątania po zabawie.

Działanie zabawki

Uczące kredki – humorki mają wgranych wiele (bo aż 35!) przyjemnych dla ucha melodyjek, dlatego szybko się nie znudzą. Zabawne kredki mają bardzo przyjazne głosy, dzieci się ich nie boją, a wręcz przeciwnie – są nimi zachwycone. Zabawka pozwala odkryć różne ludzkie emocje, takie jak radość, złość czy zaskoczenie. Oprócz tego dzieciaki uczą się nazw kolorów i kolejności liczb. 3 w jednym! Ale i tak najlepsze są te piosenki, które moja mała wręcz uwielbia. Działa to tak, że gdy maluch naciska na kredki, włącza się radosna melodyjka i kredka zaczyna mówić, w jakim jest kolorze i jak się czuje. Dziecko musi samo zdecydować, do którego otworu w pudełku powinna trafić kredka, a gdy mu się to uda, to dostaje głośną pochwałę zakończoną radosną melodią. Taki układ uczy dziecka ułożenia liczb be właściwej kolejności, ponieważ wgrane są frazy, takie jak np. “Dwa! Dwa jest po ‘jeden!”. Zabawa tymi kolorowymi kredkami doskonale pozwala połączyć naukę z odkrywaniem świata. Jedynym małym minusem zabawki jest to, że kredki nie rysują, gdyż moje dziecko wielokrotnie próbowało wykorzystać je w taki sposób. Mimo to – polecam je każdemu.

Funkcje uczących kredek Fisher Price

  • Zabawa poprzez naukę,
  • dziecko uczy się nazw kolorów, emocji, liczb,
  • kredki wydają przyjemne dla ucha dźwięki,
  • wesołe, radosne piosenki,
  • każda z kredek demonstruje daną emocję poprzez przybranie danej mimiki “twarzy”,
  • to doskonała rozrywka dla malucha oraz obserwującego go rodzica.

Opinie o uczących kredkach Fisher Price

Ten rodzaj zabawki interaktywnej jest doskonały dla dzieci w wieku ok. 18-24 miesięcy. Moja 2-letnia córka idealnie sobie z nią radzi. Moja siostra również zakupiła uczące kredki Fisher Price dla swojego synka i zarówno ona, jak i maluch są zachwyceni zestawem. Płeć nie ma znaczenia, zabawka jest uniwersalna i przyda się każdemu.

Kredki zostały wykonane z wielokolorowego plastiku wysokiej jakości, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia. Uważam, że cały zestaw prezentuje się bardzo dobrze. Zasilany jest za pomocą baterii, które znajdują się w zestawie, więc zabawkę łatwo można zapakować i wziąć ze sobą w podróż.

Uczące kredki Fisher Price – podsumowanie

Podsumowując, uczące kredki od Fisher Price to świetna, wielofunkcyjna zabawka dostępna w przystępnej cenie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, dlatego zachęcam  każdego rodzica do sprawienia swojemu dziecku takiego zestawu – uciecha gwarantowana! Pomimo tego, że kredki nie rysują, to cała zabawka zapewnia wiele godzin wspaniałej interaktywnej zabawy.