Wybrany toster to niezawodne urządzenie do opiekana dwóch tostów jednocześnie. Stylowe, kompaktowe i łatwe w obsłudze z pewnością zadowoli każdego, kto szuka sprawdzonego sprzętu, który odznacza się wysoką jakością. Największą uwagę kupujących zwraca elegancki design, który sprawia, że toster jest nie tylko praktycznym, ale także estetycznym dodatkiem do kuchni. Jego dużą zaletą jest także szeroki zakres temperatury, w jakiej możemy podgrzać tosty, równomiernie opiekanie obu kromek oraz łatwość w utrzymaniu w czystości. Wielu użytkowników, którzy zakupili model RAVEN ET005, wysoko sobie ceni także funkcję szerokiego rusztu, który pozwala na przygotowaniu wielu rodzajów chrupiącego pieczywa w krótkim czasie.

Toster RAVEN ET005 – tosty takie jak lubisz

Model urządzenia wyróżnia wysoka praktyczność: dzięki wyposażeniu w liczne funkcje toster pozwala na wszechstronne zastosowanie. Jego główne zalety to przede wszystkim:

  • funkcja rozmrażania: to bardzo wygodna opcja w przypadku, kiedy zapomnimy odmrozić chleb tostowy przed przygotowaniem tostów: model RAVEN ET005 zrobi to za Ciebie, a dodatkowym atutem jest fakt, że podczas rozmrażania tosty są jednocześnie opiekane, co sprawia, że możesz się nimi cieszyć w błyskawicznym czasie
  • funkcja podgrzewana: jeśli zazwyczaj robisz więcej tostów naraz, ta opcja z pewnością będzie dla Ciebie przydatna: toster umożliwia odgrzewanie zimnego pieczywa, które było już w tosterze, bez ryzyka jego przypalenia
  • szeroki zakres regulacji temperatury: toster RAVEN ET005 posiada aż siedem poziomów ustawienia temperatury, dzięki którym możesz ustawić optymalny stopień podgrzania, aby cieszyć się idealną chrupkością Twoich tostów za każdym razem
  • dodatkowy ruszt do pieczywa: to poręczne rozwiązanie przypadnie do gustu tym, którzy lubią od czasu do czasu urozmaicić swoje śniadania. Toster umożliwia bowiem opiekanie nie tylko kromek chleba, ale także bułek, rogali, bajgli, a nawet muffinek. Wystarczy nałożyć ruszt na szczyt tostera i przekroić ulubione pieczywo na pół, aby uzyskać chrupiące i smaczne pieczywo.
  • funkcja zatrzymania pracy tostera: ta opcja pozwala na pełną kontrolę pracy tostera oraz wpływa na bezpieczeństwo jego użytkowania. Jeśli potrzebujesz wyłączyć toster i wyjść z kuchni bądź jeśli uznasz, że ustawiona temperatura podgrzewania jest zbyt wysoka, nie musisz odłączać urządzenia z prądu. Wystarczy użyć przycisku CANCEL, który zatrzyma opiekanie w dowolnym momencie.
  • tacka na okruchy: urządzenie RAVEN ET005 wyposażono w dodatkową tackę pod spodem tostera, która wysuwa się w całości. Dzięki niej czyszczenie tostera jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku modeli, które nie posiadają tacki i pozwala zapobiec przypalaniu się resztek pieczywa, które pozostają w urządzeniu.

Toster RAVEN ET005

Podsumowując, toster prezentuje bardzo dobry dobrą jakość na tle innych modeli. Jest to idealny gadżet kuchenny dla każdego, kto ceni eleganckie dodatki oraz stawia na funkcjonalność sprzętów domowych. Użytkownicy modelu RAVEN ET005 wystawiają mu pozytywne opinie, a sam produkt charakteryzuje także bardzo przystępna cena.