Model Gorenje MMO20DEII jest zaprojektowany dla osób używających mikrofalówek nie tylko od święta, ale też do codziennego gotowania w kuchni.

Recenzja kuchenki mikrofalowej Gorenje MMO20DEII – synonim prostoty

Model Gorenje MMO20DEII według opinii użytkowników, którzy zakupili ten sprzęt, to kwintesencja praktyczności i estetyki. Kuchenka ładnie się prezentuje, jest pojemna, łatwa w obsłudze i dobra jakościowa, co sprawia, że jest warta swojej ceny.

Gorenje MMO20DEII – drobne udogodnienia, duża wygoda

Model posiada liczne funkcje gwarantujące szybką i łatwą obsługę z jednoczesną wysoką dbałością o jakość podgrzewanych potraw. W naszej recenzji Gorenje MMO20DEII nie możemy pominąć najważniejszych zalet tego modelu:

  • innowacyjna technologia – funkcja wytwarzania mikrofal Technologia Pulse pozwala na jednoczesne wykorzystanie mocy talerza obrotowego oraz siły fal w mikrofalówce do idealnego podgrzania naszej potrawy. W ten sposób mikrofale docierają szybciej do żywności, która zostanie przygotowana w dokładniejszy sposób, dzięki czemu wydobędziemy idealny smak każdego dania.
  • stopniowe zwiększanie mocy przy podgrzewaniu – mikrofalówkę wyposażono w funkcję Multi Level Cooking, która stopniowo zwiększa moc w trakcie podgrzewania. Wpływa to na zachowanie przez potrawy swojego oryginalnego smaku, a także sprawia, że jedzenie będzie podgrzane wolniej, ale bardziej równomiernie niż w innych modelach.
  • gotowanie wielofazowe – mikrofalówka Gorenje MMO20DEII oferuje możliwość gotowania w dwóch fazach, co pozwala na łączenie funkcji rozmrażania i podgrzewania według indywidualnych potrzeb, co zdecydowanie oszczędza czas i wysiłek.
  • funkcja rozmrażania – opcja bardzo przydatna w wielu kuchniach jest obecna w tym modelu Gorenje i umożliwia rozmrażanie mięsa, ryb czy owoców morza. Czas rozmrażania oraz moc samoczynnie dostosują się do uprzednio nastawionej wagi podgrzewanej potrawy czy produktu. Zakres, w jakim można ustawić wagę zamrożonego produktu, wynosi od 100 g do aż 2 kg.
  • automatyczne programowanie – funkcja przyda się osobom, które przygotowują własne posiłki. Urządzenie przechowuje w pamięci wprowadzone przez nas wskaźniki przygotowania potrawy, co pozwala oszczędzić czas podczas przygotowywania tych samych potraw w przyszłości.
  • dodatkowe funkcje bezpieczeństwa – urządzenie posiada opcję blokady rodzicielskiej, co jest idealnym rozwiązaniem, jeśli dzieci lubią pomagać w kuchennych przygotowaniach. Panel sterowania jest blokowany podczas podgrzewania potrawy, a dodatkowo model posiada zabezpieczenie drzwiczek przed otwarciem w trakcie pracy.
  • ergonomiczne wykonanie – drzwi modelu Gorenje MMO20DEII są gładkie i nie posiadają wklęsłości, co ułatwia utrzymanie ich w czystości i zapobiega gromadzeniu się zabrudzeń z żywności. Szklany panel we wnętrzu można z łatwością demontować i wyjmować do mycia, co zdecydowanie pomaga w utrzymaniu higieny w kuchence, jeśli jest często używana.

Podsumowując, kuchenka mikrofalowa Gorenje MMO20DEII zadowoli tych, którzy szukają kuchenek mikrofalowych bezpiecznych w użyciu oraz takich, których wykonanie pozwala na ich sprawne i bezproblemowe, częste eksploatowanie