Czy sama woda wystarczy, by dokładnie posprzątać i pozbyć się bakterii? Tak! Możesz zapomnieć o stosowaniu silnych detergentów i chemii w domu. W tym celu należy wybrać odpowiednie urządzenie, które pomoże Ci szybko, łatwo i ekologicznie zadbać o czystość w domu. To właśnie zrobi mop parowy Tefal VP6555. Służy on do sprzątania różnych powierzchni, wykorzystując kilka poziomów pary. Usuwa do 99% zarazków, wykorzystując do tego jedynie czystą wodę. Mop parowy Tefal Steam Power to nieoceniona pomoc w każdym domu.

Co można czyścić mopem parowym Tefal?

Urządzenie przeznaczone jest do podłóg z paneli, parkietu, powierzchni marmurowych, płytek, ale też dywanów i chodników. Mamy do wyboru trzy poziomy ilości pary – m.in. do paneli, dywanów, chodników, medium do kamienia i marmuru oraz max do płytek i winylu.

Urządzenie bez trudu radzi sobie również z trudnymi plamami. Służy do tego szczotka Extreme Brush, która szybko usunie wszystkie kłopotliwe zabrudzenia. To jedna z zalet, która często powtarza się w pozytywnych opiniach o mopie parowym Tefal VP6555.

Prosta i praktyczna budowa

Mop parowy Tefal VP6555 ma 7-metrowy kabel. Pozwala on na wygodne korzystanie z urządzenia w każdym miejscu. Do zwijania i zawieszenia kabla służy specjalny uchwyt. Dzięki niemu kabel nigdy nie będzie splątany i zawsze będzie na swoim miejscu.

Zbiornik na wodę o pojemności 0,6 litra jest wyjmowany. Napełnienie go wodą jest łatwe i wygodne. Specjalny wkład odkamieniający dba o urządzenie. Dzięki niemu nie musisz się obawiać, jeśli masz twardą wodę. Mop ma również wygodny uchwyt do przenoszenia o ergonomicznym kształcie. Urządzenie jest bardzo lekkie – waży nieco ponad 2,5 kg.

Jak korzystać z mopa parowego Tefal VP6555?

Nalej wody do zbiornika, podłącz urządzenie i sprzątaj. Tak, to takie proste! Urządzenie jest gotowe do pracy już po chwili od włączeniu. Mop parowy Tefal Steam Power potrzebuje tylko pół minuty, by się nagrzać.

Silna para czyści i usuwa zabrudzenia. Obok uchwytu znajduje się przycisk, za pomocą którego ustawisz ilość pary. Umiejscowienie przycisku jest wygodne i pozwala na łatwą regulację pary w zależności od czyszczonej powierzchni.

Czyszcząca nakładka wykonana jest z mikrofibry. Materiał pozwala na dokładne czyszczenie bez smug i plam. Nakładkę odłącza się jednym przyciskiem, którego nie musimy dotykać dłońmi. Pozwala to na szybką i co ważne higieniczną wymianę nakładki. Można ją prać ręcznie lub w pralce w 40 stopniach.

Mop parowy Tefal VP6555 – recenzje

Osoby, które korzystają z tego urządzenia, przyznają, że nie wyobrażają już sobie innego sposobu sprzątania. Mop parowy Tefal VP6555 ma bardzo dobre recenzje. Wśród zalet użytkownicy najczęściej wskazują wygodną budowę mopa, jego lekkość i prostą obsługę.

Jedną z najważniejszych rzeczy jest to, że nie trzeba już wykorzystywać w domu silnych detergentów, które mają wpływ na nasze zdrowie. Czysto, higienicznie i ekologicznie – takie właśnie jest sprzątanie z mopem parowym Tefal VP6555.

Dodatkową zaletą urządzenia jest jego dostępność. Mop parowy Tefal VP6555 – cena tego urządzenia nie jest wygórowana i dzięki temu każdy może go mieć.