Grill zasilany elektrycznie marki Delonghi to multifunkcyjne urządzenie, które zachwyca swoim szerokim zastosowaniem do przygotowania różnorodnych potraw i produktów. Producent zadbał o to, aby sprzęt oferował jak najwięcej możliwości w zakresie smażenia i grillowania, ale także mógł zastąpić Ci inne urządzenia kuchenne jak toster, opiekacz, patelnię, a nawet piekarnik.

Grill elektryczny Delonghi CGH1020D – recenzja

Zdecydowanym walorem urządzenia, które użytkownicy chwalą w swoich opiniach o Delonghi CGH1020D, jest jego wszechstronność. Grill posiada aż 6 trybów pracy: opiekanie, grillowanie otwarte do mięsa i ryb, otwarte smażenie, podgrzewanie na jednej płycie oraz zapiekanie. Dzięki tak dużemu zakresowi programów możesz przygotować samodzielnie panini, burgery, tosty, potrawy mięsne, rybne, owoce morza, warzywa, sery, zapiekanki i wiele innych posiłków. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na kanapki na ciepło, czy domową pizzę, Delonghi CGH1020D sprawdzi się rewelacyjnie. Możesz skorzystać także z funkcji obsmażania, jeśli preferujesz bardziej soczyste potrawy oraz dowolnie regulować wysokość górnej pokrywy. Umożliwi Ci to korzystanie z grilla zarówno w wersji kontaktowej jako tostera czy opiekacza do kanapek i panini, ale także w opcji otwartej do tradycyjnego grillowania.

Bardzo przydatną opcją dla wielu użytkowników jest możliwość sterowania zdalnego poprzez aplikację w urządzeniu mobilnym. Znajdziesz w niej praktyczną instrukcję, jak ustawić płyty grzewcze, jaką dobrać temperaturę do każdego ze składników i jaki ustawić czas pracy. Dzięki temu masz gwarancję, że efekty grillowania za każdym razem spełnią Twoje oczekiwania. Dla zwiększenia satysfakcji z korzystania z urządzenia producent dołączył do aplikacji książkę z przepisami kucharskimi.

Grill elektryczny Delonghi CGH1020D – niezawodność w każdym calu

Urządzenie poza swoimi zaawansowanymi funkcjami grillowania wyposażono w liczne udogodnienia, dzięki którym użytkowanie jest wygodne i bezpieczne. Temperaturę grillowanych produktów masz na bieżąco pod kontrolą dzięki dwóm niezależnym pokrętłom do każdej z płyt grzewczych. Jest to także praktyczna opcja, która umożliwia Ci podgrzewanie różnych potraw na każdym poziomie jednocześnie, na przykład mięsa i dodatków, bez utraty ich walorów smakowych. Co więcej, informacja na temat postępu grillowania znajduje się na podświetlanym wyświetlaczu LED, dzięki któremu możesz monitorować czas podsmażania oraz obsługiwać wszystkie funkcje urządzenia Delonghi CGH1020D. Na wygodę grillowania, a także oszczędność czasu, wpływa zdecydowanie duża powierzchnia płyt grzewczych, dzięki czemu przygotujesz danie dla kilku osób w krótkim czasie. Dużym ułatwieniem przy spotkaniach w większym gronie jest opcja rozkładania grilla, co dwukrotnie zwiększa powierzchnię roboczą.

Grill elektryczny Delonghi CGH1020D – podsumowanie

Podsumowując, jeśli szukasz sprzętu z wyższej półki, który prezentuje szeroką funkcjonalność i spełnia więcej funkcji niż tylko zamiennika dla tradycyjnego grilla, postaw na grill elektryczny Delonghi CGH1020D. Recenzja tego urządzenia, którą właśnie przeczytałeś ma za zadanie pomóc Ci w podjęciu decyzji o zakupie i mam nadzieję, że właśnie w tym celu Ci się przyda 🙂