Mycie podłóg, czyli jedna z podstawowych czynności, którą wykonuje każdy właściciel mieszkania, może być uciążliwe nawet dla prawdziwego miłośnika domowych porządków. Używanie tradycyjnego mopa, chodzenie z wiadrem pełnym wody z detergentami, ryzyko wylania wody, niedostatecznego wyciśnięcia wody z końcówki  i wiele innych – tak właśnie wygląda proces mycia podłóg tradycyjnym mopem, który dodatkowo może uszkodzić niektóre delikatne rodzaje podłóg jak panele. Czy istnieje zatem jakaś alternatywa, która pozwoli nam zachować czystość podłogi bez potrzeby mycia? Warto zwrócić uwagę na mopa parowego marki Vileda. Jakie jest zastosowanie mopa parowego Vileda 146574? W jaki sposób urządzenie jest zbudowane i jak się je użytkuje? Jakie zalety niesie ze sobą przeniesienie mycia podłóg na nowy poziom?

Mop parowy Vileda 146574 – recenzja

Niejednokrotnie zdarzało się, że z powodu braku czasu bądź chęci, postanowiliśmy zamiast mycia podłogi, po prostu ją odkurzyć. Często jednak stan naszych podłóg sprawia, że samo wykorzystanie odkurzacza nie wystarcza. Czy oznacza to, że musimy wyciągnąć wiadro, nalać wody i przystąpić do niewdzięcznej pracy, jaką jest mycie? Wcale nie! Wystarczy, że użyjemy mopa parowego marki Vileda 146574, który jest znacznie bardziej funkcjonalnym urządzeniem niż zwykły mop. Urządzenie marki Vileda jest uniwersalne i wszechstronne, nada się do każdego rodzaju podłoża, od kafelków, przez kamienną posadzkę aż po delikatne panele. Co więcej, mopa parowego możemy również z powodzeniem użyć do odświeżenia naszych dywanów i wykładzin. Dzięki wkładowi czyszczącemu 3D mop uzyskuje świetną wydajność czyszczenia, co w połączeniu ze specjalną nakładką do dywanów tworzy urządzenie perfekcyjne.

Mop parowy Vileda 146574 – budowa i działanie 

Mop parowy marki Vileda zaprojektowany jest w sposób przyjazny użytkownikowi – dysponuje on poręczną oraz ergonomiczną rączką, którą sterujemy urządzeniem. Posiada on pojemny zbiornik na wodę, która po uruchomieniu tworzy parę, która wpływa na czystość naszych podłóg. Co więcej, nad wlewem zbiorniczka umiejscowione jest pokrętło, dzięki któremu mamy możliwość regulowania natężenia pary – od lekkiej smugi do bardzo intensywnego parowania, które usunie nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Mop parowy zakończony jest końcówką, umożliwiającą dotarcie do najbardziej niedostępnych zakamarków naszej podłogi. Jak działa urządzenie? Do zbiornika wlewamy wodę, podłączamy sprzęt do prądu, a następnie czekamy tylko 15 sekund na nagrzanie cieczy – po tej chwili możemy rozpocząć czystą przyjemność, jaką jest mycie podłogi za pomocą mopa parowego Vileda.

Mop parowy Vileda 14657 – opinie i cena

Vileda 146574 to urządzenie wszechstronne, które sprawi, że mycie podłóg będzie odtąd kojarzyć nam się raczej z przyjemnością niż przykrym obowiązkiem. Szybki start urządzenia i pojemny zbiornik pozwala na wydajne mycie naprawdę dużej powierzchni. Co więcej, przewód o długości 6 metrów sprawi, że doprowadzenie porządku w jednym pomieszczeniu odbędzie się bez konieczności zmiany gniazdek. Opinie użytkowników mopa są bardzo pozytywne, co w połączeniu z niską ceną stanowi niezwykle atrakcyjną alternatywę dla naszych podłóg.