Blender kielichowy TEFAL BL435831 – recenzja

Blender kielichowy stojący firmy TEFAL, model BL435831 zdecydowanie podbił serca każdego, kto się w niego zaopatrzył. W poniższej recenzji postaramy się krótko i zwięźle przedstawić jego funkcje, jakość wykonania, komfort użytkowania oraz opinię.

Dane techniczne, fizyczne oraz funkcje

Blender posiada wytrzymały kielich z miarką wykonany z termoodpornego szkła hartowanego, co pozwala na blendowanie składników zarówno zmrożonych, jak i gorących. Jego pojemność to oszałamiające 1,75L, dzięki czemu jesteś w stanie blendować swoje produkty “na raz”. Antypoślizgowa podstawa blendera sprawia, że stoi on stabilnie podczas pracy. Jego moc to 800W, co w połączeniu z ekstremalnie ostrymi nożami ustawionymi pod optymalnym kątem, technologią POWELIX zwiększającą moc oraz ergonomicznym kształtem pozwala na zblendowanie praktycznie wszystkiego, w tym twardego lodu! Dwa ustawienia prędkości ostrzy oraz opcja ” Pulse ” umożliwiają Ci blendowanie według własnych preferencji. Easy Lock powoduje, że otwieranie i zamykanie wieczka kielicha jest nieziemsko przyjemne i satysfakcjonujące. System automatycznej blokady ostrzy zapewnia stuprocentowo bezpieczne mocowanie kielicha. System “click clean” umożliwi Ci oddzielenie uchwytu ostrza na dwie części, dzięki czemu łatwiej będzie go umieścić w zmywarce. Innowacyjna technologia chłodzenia chroni silnik przed przegrzaniem, zapewniając maksymalnie długą trwałość. Możesz dzięki temu blendować maksymalnie do 3 minut, lecz dzięki jego konstrukcji i zaimplementowanych technologiach zawsze wystarcza znacznie mniej czasu !

Zalety blendera TEFAL BL435831

Moc,
Skuteczność,
Wytrzymałość,
Niezawodność,
Trwałość,
Wygodna oraz intuicyjna obsługa,
Pojemność,
Możliwość blendowania produktów gorących oraz zimnych,
Wygodne zamknięcie,
Bezpieczeństwo na wysokim poziomie,
Łatwość czyszczenia kielicha oraz ostrzy,
Możliwość regulacji prędkości ostrzy oraz włączenia trybu pulsacyjnego,
Solidne wykonanie,
Stosunek jakości do ceny.

Opinia

Wpisując w wyszukiwarkę Google frazę “TEFAL BL435831” możemy ujrzeć ogrom pozytywnych opinii i recenzji, z czego średnia gwiazdek wynosi aż 4,5/5 !
Nie bez powodu użytkownicy w swoich opiniach tak bardzo chwalą ów blender. Po użytkowaniu przez miesiąc możemy śmiało powiedzieć, że jest jednym z najlepszych blenderów kielichowych w swojej kategorii cenowej. Dotychczas nie odkryliśmy w nim dosłownie żadnych wad, a użytkujemy go bardzo intensywnie. Ze względu na dietę, często miksujemy twarde mrożone warzywa, gorące zupy oraz wiele smoothie. Korzystamy z niego około 4-5 razy dziennie i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani tym zakupem. Poprzednie blendery w podobnej kategorii cenowej niestety zawsze dogorywały przy tak intensywnym użytkowaniu, ich ostrza się szybko tępiły, a kielichy pękały. W przypadku modelu BL435831 firmy TEFAL nadal nie dowierzamy, że po miesiącu dosłownego katowania tego blendera on działa oraz wygląda tak, jak kiedy użyliśmy go pierwszy raz.
Zdecydowanie polecam ten blender dla wszystkich z podobnymi do moich potrzebami. Bez zastanowienia przyznaję mu 5 gwiazdek !