Sezon grzewczy w naszym kraju trwa około pół roku i przez ten czas jesteśmy narażeni na suche powietrze. Szczególnie źle wpływa ono na małe dzieci, obniżając ich odporność. Może powodować ból gardła, kaszel, katar, a także podrażniać skórę oraz oczy. Zwierzęta oraz rośliny domowe również źle reagują na suche powietrze. Jak zwiększyć wilgotność w mieszkaniu? To bardzo proste. Wystarczy, że kupisz nawilżacz powietrza, np. Eldom NU6.

Eldom NU6 – nowoczesny design

Pierwsze, na co zwrócisz uwagę to innowacyjny wygląd tego urządzenia. Biało- czarny kolor w połączeniu z dużym i czytelnym wyświetlaczem LED idealnie wpasuje się w stylowe aranżacje wnętrz. To między innym dzięki wyświetlaczowi Eldom NU6 podczas pracy wygląda ultranowocześnie. Oczywiście jak na markowy nawilżacz powietrza przystało, został on wykonany wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Nie musisz się martwić, że podczas przenoszenia go, elegancka rączka, w którą te akcesorium jest wyposażone, ulegnie uszkodzeniu, a całe urządzenie spadnie. Właśnie ze względu na swój nowoczesny design Eldom NU6 zyskał wiele pozytywnych opinii wśród swoich użytkowników.

Eldom NU6 – wysoka wydajność w niskiej cenie

Ten model nawilżacza powietrza jest zalecany do stosowania w pomieszczeniach do około 20m2. Posiada zbiornik na wodę o pojemności 4,5 litra. Niby niewiele, jednak Eldom NU6 może pracować na jednym zbiorniczku nawet 15 godzin, więc nie jest to mało.

Jego moc również zasługuje na uwagę, ponieważ podczas pracy to akcesorium pobiera tylko 30W. Przeglądając w internecie recenzje modelu Eldom NU6, spotkasz się z pochwałą jego energooszczędności. Konsumenci wyrażają także podziw dla jego bardzo cichej pracy. Nie przeszkadza on w słuchaniu muzyki, oglądaniu telewizji, rozmowie, a nawet dzieciom podczas snu.

Eldom NU6 – wiele funkcji w jednym urządzeniu

Nasze matki i babki, żeby utrzymać w pomieszczeniu odpowiednią wilgotność, wieszały na grzejnikach mokre ręczniki. Ty możesz, z pomocą akcesorium marki Eldom, nie tylko pozbyć się suchego powietrza z pokoju. Ultradźwiękowa dysza tego urządzenia rozpyla w powietrzu zimną mgiełkę wody, a system sterylizacji ozonowej zabija wszelkie wirusy i bakterie, pleśnie oraz grzyby w pomieszczeniu. Dodatkowo NU6 jest wyposażony w ceramiczny filtr. Możesz wlać do niego wodę prosto z kranu, a na Twoich meblach nie pojawi się brzydki nalot.

Na wyświetlaczu bez problemu ustawisz poziom intensywności nawilżenia. Skąd będziesz wiedzieć jaki? Urządzenie Ci w tym pomoże, ponieważ w tym samym miejscu odczytasz, jaki jest aktualny poziom wilgotności w Twoim domu.

Sporo tych funkcji, a to jeszcze nie wszystko. Eldom NU6 jest wyposażony w timer, dzięki któremu możesz opóźnić jego start. Dodatkowo, jeśli skończy się woda, urządzenie samo się wyłączy, więc nie ma obaw o jego awarię. Warto też zwrócić uwagę na funkcję jonizacji. Chwalą ją sobie przede wszystkim alergicy.

Nawilżacz powietrza Eldom NU6 jest urządzeniem wartym uwagi, przede wszystkim ze względu na swoją wielofunkcyjność, ale także ze względu na swoją niewygórowaną cenę oraz jakość wykonania.