Robot odkurzający Overmax Aspiri Robo to idealny sprzęt, jeśli jesteś zmęczony słabym efektem tradycyjnego odkurzania, a samo sprzątanie podłóg zajmuje Ci większość weekendu.

Overmax Aspiri Robo – recenzja

Według wielu opinii użytkowników odkurzacz automatyczny Overmax Aspiri to rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Urządzenie działa bardzo wydajnie, posiada wiele programów pracy i zachwyca poziomem automatyzacji. Model Overmax Aspiri Robo to sprzęt, które zdaje test, jeśli chodzi o dokładność w wysprzątaniu brudnej podłogi czy dywanu.

Model odkurzacza autmatycznego Overmax Aspiri Robo to pełen komfort, wysoka jakość pracy i zachwycająca moc wbudowanych technologii. Jego główne atuty, których nie mogło zabraknąć w nasze recenzji to:

  • kilka trybów pracy – od trybu miejscowego, który usunie zabrudzenie z jednego, wskazanego miejsca, poprzez tryb czyszczenia krawędzi, sprawdzony przy sprzątaniu miejsc załamań mebli czy ścian aż po tryb intense, będący w stanie odkurzyć nawet bardzo zabrudzony dywan, każdy znajdzie odpowiedni program robota Overmax Aspiri Robo dla swojego domu czy mieszkania. Dzięki temu urządzenie jest wyjątkowo uniwersalne.
  • świetna orientacja w terenie – robot posiada aż 15 równomiernie rozmieszczonych czujników ruchu oraz wbudowany żyroskop, co sprawia, że potrafi zorientować się w pomieszczeniu oraz wydajnie rozplanować sprzątanie przy użyciu trybu auto. Istotną rolę odgrywają też kółka robota Aspiri, które pozwalają pokonać przeszkody czy nierówności aż do 2 cm wysokości
  • długi czas pracy – jedno naładowanie pozwala na aż dwugodzinny czas pracy odkurzacza, co umożliwia stosowanie go w mieszkaniach o dużej powierzchni bez obawy, że robot rozładuje się w trakcie sprzątania. Dużym udogodnieniem jest możliwość pracy na baterie: jeśli nie masz czasu ładować robota, wystarczy włożyć do niego baterie i można odkurzać dalej.
  • wielofunkcyjność – program MOP umożliwia jednoczesne umycie gładkich powierzchni podłóg za pomocą nakładki z mikrofibry i wbudowanego pojemnika na wodę. Wystarczy nałożyć na nią odrobinę płynu do podłóg, a Overmax Aspiri Robo po odkurzeniu umyje także podłogi w całym domu. Możliwość zastosowania opcji czyszczenia mopem przy każdym z pięciu trybów pracy jest zdecydowanym atutem robota.
  • oszczędność energii – dostępne ustawienie trybu Eco obniża głośność, co pozwala na minimalne zużycie energii w czasie pracy urządzenia. Jest to rozwiązanie zarówno ekologiczne, jak i oszczędne dla portfela.
  • zdalne sterowanie – urządzenie posiada możliwość uruchomienia go na odległość. Jeśli zatem zapomniałeś posprzątać mieszkania, a spodziewasz się gości i jesteś poza domem, możesz włączyć zdalnie odkurzacz, a po powrocie zastaniesz wysprzątane mieszkanie
  • wskaźnik zapełnienia – w przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy Overmax Aspiri Robo sygnalizuje, kiedy należy opróżnić pojemnik na kurz. Zapewnia to najwyższą wydajność robota przy każdym użyciu.

Overmax Aspiri Robo – model skrojony na każdą kieszeń

Odkurzacz automatyczny Overmax Aspiri Robo to dowód na to, że niska cena nie zawsze przekłada się na słabą jakość. W tym przypadku mamy niezawodny sprzęt, który zachwyca swoją wydajnością. Mamy nadzieję, że nasza recenzja Overmax Aspiri Robo przekona Was do zakupu!