IRobot Roomba 896

Odkurzacz iRobot Roomba 896 wyposażony jest w zaawansowany system czyszczenia AeroForce, który pozwala na efektywniejsze sprzątanie przy niewielkiej pracy silnika. Specjalnie profilowane gumowe szczotki AeroForce zadbają o to, by w odkurzacz nie wplątały się włosy, sierść czy przewody. Technologia Dirt Detect  sprawia, że robot podczas sprzątania koncentruje się na bardziej zabrudzonych obszarach. Kiedy wyczuje on, że w danym miejscu jest więcej brudu, zostaje aktywowany tryb Dirt Direct i urządzenie będzie pracowało intensywniej w celu wyczyszczenia tego obszaru. Elastyczne gumowe szczotki sprawiają, że urządzenie jest w stanie przystosować się do wszelkiego rodzaju powierzchni. Robot wyposażony jest także w system nawigacji iAdapt 2.0, dostosowujący proces sprzątania do otoczenia. Natomiast dzięki łączności z aplikacją iRobot HOME możliwe jest rozpoczęcie sprzątania, nawet kiedy znajdujesz się poza domem. Aplikacja umożliwia też zaprogramowanie pracy odkurzacza oraz kontrolowanie zapełnienia pojemnika na brud.

Wymiary i wygląd

Urządzenie jest bardzo estetycznie zaprojektowane, eleganckie i zgrabne, dzięki czemu nawet stojąc bezczynnie, może być ozdobą w Twoim domu. IRobot Roomba 896 wymiarami nie różni się od innych robotów tego rodzaju na rynku. Jego średnica wynosi 35,5 cm, a wysokość 9,3 cm.

Opinie i recenzje na temat Roomby 896

IRobot Roomba 896 zbiera bardzo pozytywne opinie i recenzje. Użytkownicy zwracają uwagę na jego dokładność, elastyczność i wygodę użytkowania. Posiadacze zwierząt są bardzo zadowoleni z tego, jak robot zbiera sierść. Wiele recenzji Robota Roomba 896 zwraca też uwagę na to, że odkurzacz radzi sobie świetnie zarówno z podłogami, jak i dywanami, nawet tymi grubymi. Pozytywnie odbierane jest również to, że dzięki wirującej szczotce bocznej sprząta przy krawędziach i w narożnikach. Aplikacja iRobot HOME, według opinii osób, które miały możliwość go przetestować, jest bardzo intuicyjna i pozwala na ustalanie harmonogramu sprzątania i włączanie odkurzacza spoza domu.

Korzyści

Główne zalety odkurzacza iRobot Roomba 896 to: efektywne sprzątanie nawet przy użyciu stosunkowo niewielkiej mocy, elastyczne szczotki pozwalające na sprzątnięcie każdej powierzchni oraz narożników i krawędzi, umiejętne nawigowanie między meblami, niewplątywanie się w odkurzacz sierści, włosów i przewodów, intuicyjna aplikacja, technologia wykrywania brudu, możliwość włączenia odkurzacza spoza domu, cena odpowiadająca jakości.

Podsumowanie

Jeżeli zdecydujecie się na przetestowanie odkurzacza IRobot Roomba 896 na pewno się nie zawiedziecie. Jak poznać, że ten Robot jest dla Was? Nie lubisz odkurzania i ciągania za sobą ciężkiego odkurzacza? Posiadasz psa lub kota, którego sierść sprawia, że ciężko utrzymać Ci podłogi w czystości? Posiadasz dużo mebli i dywanów, przez które inne urządzenia tego rodzaju sobie nie radziły? Lubisz testować nowinki technologiczne? Szukasz wysokiej jakości w przystępnej cenie? Jeżeli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedź jest twierdząca: IROBOT ROOMBA 896 JEST DLA CIEBIE! Nasza recenzja Roomby 896 powinna pomóc w podjęciu decyzji.